609732-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – Wybór Partnerów Finansujących w celu wdrażania Instrumentu Finansowego Pożyczka rozwojowa/Pożyczka rozwojowa z umorzeniem w ramach Funduszu Powierniczego Województwa Lubelskiego
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWybór Partnerów Finansujących w celu wdrażania Instrumentu Finansowego Pożyczka rozwojowa/Pożyczka rozwojowa z umorzeniem w ramach Funduszu Powierniczego Województwa Lubelskiego
BeschreibungZamówienie będzie polegało na powtórzeniu podobnych usług w wysokości 100% wartości zamówienia podstawowego tj. przekazaniu Wkładu finansowego ze środków Funduszu Funduszy na warunkach określonych w Projektowanych Postanowieniach Umowy oraz obejmuje świadczenie przez Wykonawcę usługi określonej w cz. II Zaproszenia tj. wdrożenia i zarządzania Instrumentem Finansowym „Pożyczka Rozwojowa” oraz udzieleniu co najmniej 60 Jednostkowych Pożyczek o parametrach określonych w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka Rozwojowa” w łącznej wysokości co najmniej 30 000 000,00 zł z wkładu finansowego wniesionego z Funduszu Funduszy przez Zamawiającego do utworzonego Instrumentu Finansowego, uzupełnionego o wkład własny Wykonawcy w wysokości zadeklarowanej przez Wykonawcę na etapie postępowania przetargowego. Wykonawca zobowiązuje się do wypłaty przed upływem połowy Okresu Budowy Portfela co najmniej 40% Limitu Pożyczki Rozwojowej na Jednostkowe Pożyczki dla Ostatecznych Odbiorców;
Interne KennungDZPU/72/DIF/2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001