609736-2026 - Wettbewerb
Belgien – Software-Unterstützung – Hernieuwing van onderhoud en support van IBM software
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelHernieuwing van onderhoud en support van IBM software
BeschreibungDe onderhavige Overheidsopdracht van diensten heeft betrekking op de aankoop van diensten voor onderhoud en support van IBM licenties. Deze opdracht is niet verdeeld in percelen omdat een dergelijke verdeling de uitvoering van de opdracht onmogelijk zou maken op technisch vlak. De verschillende gezochte licenties kunnen niet gedissocieerd worden vanwege technische redenen. Immers betreft de Overheidsopdracht hoofdzakelijk de verlenging van de onderhouds- en ondersteuningscontracten van een bestaande omgeving.
Interne KennungSmals-BB-001.022/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1
See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: Smals-BB-001.022/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72261000 Servicios de apoyo al software
Clasificación adicional (cpv): 72267100 Mantenimiento de software de tecnología de la información
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1