609738-2026 - Ergebnis
Tschechien – Matratzenschoner – GŘ OL-Dodávky matracových dílů a potahové koženky (VZN) - ČÁST 2
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelGŘ OL-Dodávky matracových dílů a potahové koženky (VZN) - ČÁST 2
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcových dohod na dodávky matracových dílů a potahové koženky na základě dvou samostatných rámcových dohod , přičemž každá z těchto dohod bude uzavírána s jedním dodavatelem. Veřejná zakázka je rozdělena do dvou částí v souladu s § 35 ZZVZ, a to následujícím způsobem: Část 2 – Dodávky potahové koženky Předmětem VZ je zajištění dodávek potahové koženky včetně dopravy do míst plnění formou dílčích dodávek, a to na základě uzavřené RD.
Interne KennungGŘ OL-Dodávky matracových dílů a potahové koženky (VZN) - ČÁST 2
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39512300 Matratzenschoner
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143112 Matratzen
5. Los
LosLOT-0001