2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa zagospodarowania odpadów o kodzie 191212 tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 191211,powstających w MKUOK w Sulnówku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów o kodzie 19 12 12 tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, powstających w Międzygminnym Kompleksie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Sulnówku, poprzez ich odzysk. W ramach zamówienia Wykonawca będzie odbierał ww. odpady od Zamawiającego – siedziba MKUOK w Sulnówku 74 C; 86-100 Świecie. Przewidywana do odbioru i zagospodarowania ilość odpadów o kodzie 19 12 12 będzie wynosiła 4400 Mg. Jest to ilość szacunkowa, służąca wyłącznie pomocniczo do przygotowania oferty i w razie mniejszej lub większej ilości odpadów nie może być podstawą roszczeń ze strony Wykonawcy. Minimalna ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania o kodzie 19 12 12 będzie wynosiła 3600 Mg.
Interne Kennung: ZP-3/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa zagospodarowania odpadów o kodzie 191212 tj. inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 191211, powstających w Międzygminnym Kompleksie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Sulnówku
Menge: 4 400 Tonnen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy, w wysokości nieprzekraczającej 50% wartości zamówienia podstawowego