2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, wdrożenie oraz zapewnienie wsparcia technicznego dla systemów zarządzania cyklem życia certyfikatów (CLM) oraz centralnego systemu zarządzania kluczami kryptograficznymi (CKMS) w Banku Gospodarstwa Krajowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, wdrożenie oraz zapewnienie wsparcia technicznego dla systemu zarządzania cyklem życia certyfikatów (CLM) oraz centralnego systemu zarządzania kluczami kryptograficznymi (CKMS) w środowisku teleinformatycznym Banku Gospodarstwa Krajowego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wykaz zadań, terminów oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia, płatności, etc. określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej: „PPU”), które stanowią załącznik nr 2 do SWZ i Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), który stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 499591-2026
Interne Kennung: DZK/39/DI/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie w ramach prawa opcji (Opcja) obejmuje: Zamówienie opcjonalne obejmuje dostawę dodatkowych komponentów i licencji oprogramowania rozszerzających pojemność, skalowalność i funkcjonalność i systemów CKMS oraz CLM, niewchodzących w skład zamówienia podstawowego, a możliwych do realizacji na żądanie Zamawiającego w całym okresie określonym w PPU. Szczegółowy zakres zamówienia w ramach prawa opcji został opisany w PPU i OPZ.