609751-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen – Sukcesywne świadczenie usług serwisowych i naprawczych floty pojazdów, sprzętu utrzymania dróg oraz pojazdów elektrycznych z podziałem na 3 części – część 2 i 3.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne świadczenie usług serwisowych i naprawczych floty pojazdów, sprzętu utrzymania dróg oraz pojazdów elektrycznych z podziałem na 3 części – część 2 i 3.
BeschreibungZamówienie podzielone jest na części odpowiednio stanowiące: 1) CZĘŚĆ 1 zamówienia – kompleksowa opieka serwisowa pojazdów specjalnych oraz zabudów do letniego i zimowego utrzymania dróg; 2) CZĘŚĆ 2 zamówienia – kompleksowa opieka serwisowa pojazdów elektrycznych Nissan Leaf; Opis części zamówienia: CZĘŚĆ 1 zamówienia 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej opieki serwisowej pojazdów specjalnych oraz zabudów do letniego i zimowego utrzymania dróg (zamówienie podstawowe i prawo opcji). 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy określają: 1) załącznik A – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) – dla części 1 2) załącznik 8.1 – Projektowane postanowienia umowy – dla części 1 CZĘŚĆ 2 zamówienia 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej opieki serwisowej pojazdów elektrycznych Nissan Leaf. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy określają: 1) załącznik B – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) – dla części 2 2) załącznik 8.2 – Projektowane postanowienia umowy – dla części 2
Interne KennungEZP.271.23.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50112100 Reparatur von Personenwagen, 50114000 Reparatur und Wartung von Lastwagen, 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen, 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelKompleksowa opieka serwisowa pojazdów specjalnych oraz zabudów do letniego i zimowego utrzymania dróg.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej opieki serwisowej pojazdów specjalnych oraz zabudów do letniego i zimowego utrzymania dróg (zamówienie podstawowe i prawo opcji). 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy określają: 1) załącznik A – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) – dla części 1 2) załącznik 8.1 – Projektowane postanowienia umowy – dla części 1
Interne KennungCzęść 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50114000 Reparatur und Wartung von Lastwagen, 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen, 50532000 Reparatur und Wartung von elektrischen Maschinen, Geräten und zugehörigen Einrichtungen, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Optionen
Beschreibung der Optionen3. Zamówienie na prawach PRAWA OPCJI – część 1 zamówienia: 1) Opcja rozszerzająca o serwis koparko-ładowarki JCB 3CX PLUS EH (FNR). a) Zamawiający przewiduje stosownie do art. 441 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych tj. Prawo opcji obejmujące swoim zakresem usługi i dostawy określone Opis przedmiotu zamówienia cz. 1 – Załącznik A do SWZ, b) Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, za pomocą złożenia oświadczenia przekazanego w formie pisma przekazanego za pomocą poczty elektronicznej e-mail o skorzystaniu z prawa opcji w czasie trwania umowy na uzgodniony adres z Wykonawcą, c) Warunki wykonania prawa opcji są tożsame z warunkami dotyczącymi zamówienia podstawowego, d) Uruchomioną opcję należy zrealizować zgodnie z OPZ, e) Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszego zamówienia. Dostawy i usługi objęte prawem opcji zostaną zlecone w przypadku wystąpienia konieczności ich wykonania, stosownie do wynikłych potrzeb i możliwości ich sfinansowania, f) Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
LosLOT-0002
TitelKompleksowa opieka serwisowa pojazdów elektrycznych Nissan Leaf.
BeschreibungCZĘŚĆ 2 zamówienia 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej opieki serwisowej pojazdów elektrycznych Nissan Leaf. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy określają: 1) załącznik B – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) – dla części 2 2) załącznik 8.2 – Projektowane postanowienia umowy – dla części 2
Interne KennungCzęść 2