See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów piśmienno - biurowych i kalendarzy
Beschreibung: 1. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów piśmienno - biurowych i kalendarzy. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Vorherige Bekanntmachung: 318600-2025
Interne Kennung: D/68/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa kalendarzy - zadanie nr 3
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa tablic w ilościach wymienionych poniżej: KALENDARZ A4 TYPU LEADER lub równoważny z tłoczeniem (miękka okładka) – 220 szt.; KALENDARZ PLANSZOWYZ NADRUKIEM A1 NA 2026 ROK – 510 szt.; KALENDARZ STOJĄCY NA BIURKO Z NADRUKIEM NA 2026 ROK – 590 szt.; KALENDARZ TRÓJDZIELNY Z NADRUKIEM NA 2026 ROK – 690 szt.; KALENDARZ A5 TYPY „TEWO” lub równoważny z tłoczeniem (miękka okładka) – 690 szt.; PODKŁAD NA BIURKO TYPU KALENDARZ NA 2026 ROK – 500 szt.; 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Interne Kennung: Zadanie nr 3