See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mikroskopu cyfrowego 3D przeznaczonego do inspekcji, obserwacji i pomiarów 2D
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mikroskopu cyfrowego 3D przeznaczonego do inspekcji, obserwacji i pomiarów 2D wraz z kompletnym wyposażeniem określonym w Opisie przedmiotu zamówienia, dostawą, instalacją, uruchomieniem oraz przeprowadzeniem instruktażu dla użytkowników.
Interne Kennung: BZP.2710.53.2026.AZ
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
Los: LOT-0001