2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Civiele werkzaamheden voor onderhoud Trambaan
Beschreibung: Raamovereenkomst civiele werkzaamheden onderhoud trambaan Amsterdam De omvang is bestratingen, asfalteren, trambaanplaten leggen/verleggen, betonwerk, en dergelijke , hierna verder genoemd als “civiele-werkzaamheden-in-en-om-de-trambaan” Amsterdam.
Interne Kennung: TB2025-24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Civiele werken voor onderhoud trambaan Amsterdam
Beschreibung: Het uitvoeren Civiele werkzaamheden voor onderhoud in en om-de-trambaan Amsterdam. Het gaat om bestratingen, asfalteren, trambaanplaten leggen/verleggen, betonwerk, en dergelijke , hierna verder genoemd als “civiele-werkzaamheden-in-en-om-de-trambaan”.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 45222000 Oberbauarbeiten, außer Brücken, Tunneln, Schächten und Unterführungen