609790-2026 - Wettbewerb
Polen – Elektrische Ausrüstung für Motoren und Fahrzeuge – Dostawa części zamiennych do silników trakcyjnych LTA 220 (7 części)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa części zamiennych do silników trakcyjnych LTA 220 (7 części)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do silników trakcyjnych LTA 220 (7 części), w tym: 1) część nr 1: dostawa szczotkotrzymaczy, 2) część nr 2: dostawa wirników, 3) część nr 3: dostawa cewek, 4) część nr 4: dostawa komutatorów, 5) część nr 5: dostawa izolatorów, 6) część nr 6: dostawa wałów, 7) część nr 7: dostawa pozostałych części do silników LTA 220. 2. Przedmiot zamówienia określono szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Interne KennungDEZ/075/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31610000 Elektrische Ausrüstung für Motoren und Fahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. Dostawa szczotkotrzymaczy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w części nr 1 jest dostawa szczotkotrzymaczy, w asortymencie i ilościach wskazanych w rozdziale II SWZ.
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
Titel2. Dostawa wirników
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w części nr 2 jest dostawa wirników, w asortymencie i ilościach wskazanych w rozdziale II SWZ.
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
Titel3. Dostawa cewek
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w części nr 3 jest dostawa cewek, w asortymencie i ilościach wskazanych w rozdziale II SWZ.
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
Titel4. Dostawa komutatorów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w części nr 4 jest dostawa komutatorów, w asortymencie i ilościach wskazanych w rozdziale II SWZ.
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
Titel5. Dostawa izolatorów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w części nr 5 jest dostawa izolatorów, w asortymencie i ilościach wskazanych w rozdziale II SWZ.
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0006
Titel6. Dostawa wałów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w części nr 6 jest dostawa wałów, w asortymencie i ilościach wskazanych w rozdziale II SWZ.
Interne KennungCzęść 6
LosLOT-0007
Titel7. Dostawa pozostałych części do silników LTA 220
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w części nr 7 jest dostawa pozostałych części do silników LTA 220, w asortymencie i ilościach wskazanych w rozdziale II SWZ.
Interne KennungCzęść 7