See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług serwisowych aparatury medycznej i laboratoryjnej oraz drzwi osłonowych przeciwpromiennych w komorach radioterapeutycznych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2.1-2.23 do SWZ oraz załączniki 2.1a-2.23a do SWZ.
Interne Kennung: PN-101/26/KK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste, 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - świadczenie usługi okresowych przeglądów i konserwacji czytnika mikropłytek ELX 800 SOR
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.1a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - świadczenie usługi okresowego przeglądu i konserwacji czytnika mikropłytek VICTOR 3
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.2a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - świadczenie usług okresowych przeglądów i konserwacji Systemu obrazowania in vivo IVIS Lumina XRMS III
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.3a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - świadczenie usługi okresowego przeglądu serwisowego Systemu do kompresji klatki piersiowej LUCAS 3
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.4a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - świadczenie usługi okresowego przeglądu serwisowego Skanera TLC
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.5a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - świadczenie kompleksowych usług serwisowych Myjni dezynfektora Amigo prod. Arjo Huntleigh
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.6a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - świadczenie usług serwisowych dla komór dezynfekcyjnych typu VACUDES prod. MMM
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.7a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - świadczenie usługi okresowych przeglądów konserwacji wstrzykiwaczy kontrastu prod. Bracco
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.8a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - świadczenie usługi okresowych przeglądów konserwacji wstrzykiwacz kontrastu prod. Guerbet
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.9a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - świadczenie usługi okresowych przeglądów i konserwacji aparat do zabiegów perfuzji hipertermicznej PERFORMER HT
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.10a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 - świadczenie usług okresowych przeglądów i konserwacji lamp (4 szt.)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.11a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 - świadczenie usług jednorazowego okresowego przeglądu pieca do hybrydyzacji
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.12a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 - świadczenie usług jednorazowego okresowego przeglądu komory hybrydyzacyjnej wraz z piecem do hybrydyzacji
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.13a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 - świadczenie usługi okresowego przeglądu i konserwacji Detektora DRAGER X-QM
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.14a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15 - świadczenie usługi okresowego przeglądu i konserwacji myjki ultradźwiękowej ELMASONIC
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.15a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16 - świadczenie usługi okresowych przeglądów i konserwacji wstrzykiwacza kontrastu prod. Medtron
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.16a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17 - świadczenie usługi okresowych przeglądów i konserwacji respiratorów PB840 i PB980 prod. Covidien ,FLIGHT 60 prod. Flight Medical Innovations
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.17a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18 - świadczenie usług okresowych przeglądów serwisowych dla aparatury prod. Leica
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.18a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19 - świadczenie usługi jednorazowego przeglądu i konserwacji dla stołu zabiegowego STEL22
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.19a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20 - świadczenie usługi okresowych przeglądów konserwacji urządzeń respiratorów transportowych TV-100 prod.Biomed Devices
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.20a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21 - świadczenie pogwarancyjnych usług serwisowych myjni CLINOX
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.21a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22 - świadczenie usług serwisowych w zakresie drzwi osłonowych przeciwpromiennych w komorach radioterapeutycznych HDR; EDGE; VERSA HD; TRUEBEAM; ETHOS
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.22a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23 - świadczenie usług serwisowych stołu terapeutycznego Polkam
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.23a do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 23