See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzątanie jednostek Krajowej Administracji Skarbowej woj. kujawsko-pomorskiego
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest kompleksowe sprzątanie i utrzymanie w czystości pomieszczeń oraz terenów zewnętrznych jednostek Izby Administracji Skarbowej w Bydgoszczy, w tym m.in. dostawa materiałów toaletowych oraz innych produktów służących do utrzymania stałej czystości, pielęgnacja zieleni, odśnieżanie, usuwanie oblodzeń oraz śniegu z dachów płaskich w okresie zimowym.
Interne Kennung: 0401-ILZ.260.2.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sprzątanie jednostek Krajowej Administracji Skarbowej woj. kujawsko-pomorskiego - część I
Beschreibung: Część I zamówienia obejmuje jednostki: - Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy, ul. Warmińskiego 18, 85-950 Bydgoszcz, - Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy, ul. Czartoryskiego 20, 85-222 Bydgoszcz, - Izba Administracji Skarbowej w Bydgoszczy, ul. Objazdowa 1, 85-882 Bydgoszcz, - Kujawsko – Pomorski Urząd Skarbowy w Bydgoszczy, ul. Grunwaldzka 50, 85-236 Bydgoszcz, - Pierwszy Urząd Skarbowy w Bydgoszczy, ul. Fordońska 77, 85-950 Bydgoszcz, - Drugi Urząd Skarbowy w Bydgoszczy, ul. Wojska Polskiego 20B, 85-822 Bydgoszcz, - Trzeci Urząd Skarbowy w Bydgoszczy, ul. T. Rejtana 5, 85-032 Bydgoszcz, - Urząd Skarbowy w Tucholi, ul. Plac Zamkowy 4, 89-500 Tuchola, - Urząd Skarbowy w Sępólnie Krajeńskim, ul. T. Kościuszki 22, 89-400 Sępólno Krajeńskie, - Urząd Skarbowy w Nakle nad Notecią, ul. Sądowa 8, 89-100 Nakło nad Notecią, - Kujawsko - Pomorski Urząd Celno-Skarbowy w Toruniu, ul. Hetmańska 28, 85-039 Bydgoszcz, - Kujawsko - Pomorski Urząd Celno-Skarbowy w Toruniu, Oddział Celny II w Bydgoszczy, ul. Daleka 9, 85-152 Bydgoszcz.
Interne Kennung: 0401-ILZ.260.2.9.2026.I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zwiększającego zakres zamówienia w zakresie: a. świadczenia usługi mechanicznego doczyszczania podłóg, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy; b. świadczenia usługi nakładania warstwy ochronnej na powierzchnie podłogowe, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy; c. świadczenia usługi odśnieżania dachów płaskich, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy; d. świadczenia usługi sprzątania wewnątrz budynku w Izbie Administracji Skarbowej w Bydgoszczy, ul. Czartoryskiego 20, 85-222 Bydgoszcz, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy; e. świadczenia usługi sprzątania terenów zewnętrznych, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy, w nw. jednostkach: - Kujawsko-Pomorski Urząd Skarbowy w Bydgoszczy, - Pierwszy Urząd Skarbowy w Bydgoszczy, - Drugi Urząd Skarbowy w Bydgoszczy, - Trzeci Urząd Skarbowy w Bydgoszczy, - Urząd Skarbowy w Tucholi, - Urząd Skarbowy w Sępólnie Krajeńskim.
Los: LOT-0002
Titel: Sprzątanie jednostek Krajowej Administracji Skarbowej woj. kujawsko-pomorskiego - część II
Beschreibung: Część II zamówienia obejmuje jednostki: - Urząd Skarbowy w Inowrocławiu, Aleja Niepodległości 5, 88-100 Inowrocław, - Urząd Skarbowy w Mogilnie, ul. 900-lecia 20, 88-300 Mogilno, - Urząd Skarbowy w Żninie, ul. K. Janickiego 18, 88-400 Żnin.
Interne Kennung: 0401-ILZ.260.2.9.2026.II
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zwiększającego zakres zamówienia w zakresie: a. świadczenia usługi nakładania warstwy ochronnej na powierzchnie podłogowe, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy; b. świadczenia usługi odśnieżania dachów płaskich, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy; c. świadczenia usługi sprzątania terenów zewnętrznych Urzędu Skarbowego w Żninie, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy.
Los: LOT-0003
Titel: Sprzątanie jednostek Krajowej Administracji Skarbowej woj. kujawsko-pomorskiego - część III
Beschreibung: Część III zamówienia obejmuje jednostki: - Urząd Skarbowy we Włocławku, ul. Okrzei 72B, 87-800 Włocławek, - Urząd Skarbowy w Lipnie, ul. Staszica 4, 87-600 Lipno, - Urząd Skarbowy w Radziejowie, ul. Rolnicza 6, 88-200 Radziejów, - Urząd Skarbowy w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Kościelna 18, 87-700 Aleksandrów Kujawski.
Interne Kennung: 0401-ILZ.260.2.9.2026.III
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zwiększającego zakres zamówienia w zakresie: a. świadczenia usługi mechanicznego doczyszczania podłóg, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy; b. świadczenia usługi nakładania warstwy ochronnej na powierzchnie podłogowe, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy; c. świadczenia usługi odśnieżania dachów płaskich, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy; d. świadczenia usługi sprzątania wewnątrz budynku w Urzędzie Skarbowym w Aleksandrowie Kujawskim, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy; e. świadczenia usługi sprzątania terenów zewnętrznych, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy, w nw. jednostkach: - Urząd Skarbowy w Lipnie, - Urząd Skarbowy w Radziejowie.
Los: LOT-0004
Titel: Sprzątanie jednostek Krajowej Administracji Skarbowej woj. kujawsko-pomorskiego - część IV
Beschreibung: Część IV zamówienia obejmuje jednostki: - Pierwszy Urząd Skarbowy w Toruniu, ul. Szosa Chełmińska 34/36, 87-100 Toruń, - Drugi Urząd Skarbowy w Toruniu, ul. Mazowiecka 63, 87-100 Toruń, - Urząd Skarbowy w Golubiu-Dobrzyniu, ul. Dr. J. G. Koppa 1A, 87-400 Golub-Dobrzyń, - Urząd Skarbowy w Rypinie, ul. Dojazdowa 10, 87-500 Rypin, - Urząd Skarbowy w Brodnicy, ul. Sikorskiego 19, 87-300 Brodnica, - Urząd Skarbowy w Wąbrzeźnie, ul. M. Rataja 2, 87-200 Wąbrzeźno, - Kujawsko-Pomorski Urząd Celno-Skarbowy w Toruniu, ul. Batorego 61, 87-100 Toruń.
Interne Kennung: 0401-ILZ.260.2.9.2026.IV
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zwiększającego zakres zamówienia w zakresie: a. świadczenia usługi mechanicznego doczyszczania podłóg, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy; b. świadczenia usługi nakładania warstwy ochronnej na powierzchnie podłogowe, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy; c. świadczenia usługi odśnieżania dachów płaskich, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy; d. świadczenia usługi sprzątania wewnątrz budynku, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy, w nw. jednostkach: - Urząd Skarbowego w Rypinie, - Urząd Skarbowego w Golubiu-Dobrzyniu; e. świadczenia usługi sprzątania terenów zewnętrznych, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy, w nw. jednostkach: - Pierwszy Urząd Skarbowy w Toruniu, - Drugi Urząd Skarbowy w Toruniu, - Urząd Skarbowy w Brodnicy, - Urząd Skarbowy w Wąbrzeźnie, - Urząd Skarbowy w Rypinie, - Urząd Skarbowy w Golubiu-Dobrzyniu.
Los: LOT-0005
Titel: Sprzątanie jednostek Krajowej Administracji Skarbowej woj. kujawsko-pomorskiego - część V
Beschreibung: Część V zamówienia obejmuje jednostki: - Urząd Skarbowy w Grudziądzu, ul. Droga Łąkowa 23, 86-300 Grudziądz, - Urząd Skarbowy w Świeciu, ul. 10 Lutego 16, 86-100 Świecie nad Wisłą, - Urząd Skarbowy w Chełmnie, ul. Grudziądzka 6, 86-200 Chełmno.
Interne Kennung: 0401-ILZ.260.2.9.2026.V
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zwiększającego zakres zamówienia w zakresie: a. świadczenia usługi nakładania warstwy ochronnej na powierzchnie podłogowe, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy; b. świadczenia usługi odśnieżania dachów płaskich, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy; c. świadczenia usługi sprzątania terenów zewnętrznych Urzędu Skarbowego w Świeciu, zgodnie z zasadami określonymi w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projekcie umowy.