2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revisionstjänster Mönsterås kommunägda bolag
Beschreibung: Mönsterås kommun, genom kommunens revisorer och kommunstyrelsen, genomför en upphandling avseende revision i kommunens bolag och inbjuder härmed anbudsgivare, nedan kallad Leverantör, att lämna anbud helt i enlighet med detta upphandlingsdokument.
Interne Kennung: U-086-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79210000 Rechnungslegung und -prüfung
5. Los
Los: LOT-0000