2. Verfahren
Verfahren
Titel: ÚNMZ – Elektronický systém spisové služby
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je návrh a dodání nového řešení elektronické spisové služby (eSSL), včetně zajištění správy a údržby eSSL ode dne jejího dodání a akceptace (Provoz), zajištění dalšího rozvoje a doplnění funkcionalit eSSL dle požadavků zadavatele (Rozvoj) a dalších služeb dle návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace. Předmět plnění veřejné zakázky je dále podrobně popsán v technické specifikaci, která tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace. Technická specifikace obsahuje požadavky zadavatele na podobu nového řešení eSSL, jeho provoz a servisní podporu. Citované požadavky jsou doplněny výčtem funkčních a nefunkčních požadavků zadavatele na předmět plnění veřejné zakázky.
Interne Kennung: ÚNMZ – Elektronický systém spisové služby
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung, 72263000 Software-Implementierung, 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72262000 Software-Entwicklung, 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur