2. Verfahren
Verfahren
Titel: Materiały edukacyjno-informacyjne z logo Polski Atom
Beschreibung: przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie materiałów edukacyjno-informacyjnych z logo „Polski Atom”
Interne Kennung: BDG.260.26.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 2 pkt 2 Prawa zamówień publicznych Realizacja wieloletniego Programu polskiej energetyki jądrowej (PPEJ) nakłada na Ministerstwo Energii obowiązek prowadzenia zadań określonych w PPEJ (Zał. 2. Działania edukacyjno-informacyjne) oraz ich zakończenia i rozliczenia w danym roku budżetowym, 2025 r. Z uwagi na przekształcenie i reorganizację Zamawiającego nie było możliwości, by opublikować ogłoszenie o zamówieniu w terminie umożliwiającym uwzględnienie minimalnych terminów składania ofert i jednocześnie wywiązać się z obowiązków ustawowych dot. Programu polskiej energetyki jądrowej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie materiałów edukacyjno-informacyjnych z logo „Polski Atom”