2. Verfahren
Verfahren
Titel: NAKUP NOVE ČISTILNE NAPRAVE
Beschreibung: Predmet javnega naročila je nakup nove čistilne naprave za obdelavo izcednih voda na Odlagališču nenevarnih odpadkov Leskovec pri Novem mestu. Nova čistilna naprava bo nadomestila obstoječo dotrajano čistilno napravo, ki po več kot desetletju obratovanja ne zagotavlja več zanesljivega in ekonomsko učinkovitega obratovanja.
Interne Kennung: GV-JN-2/2026
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42996000 Maschinen zur Reinigung von Abwasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45252200 Einrichtungen für Reinigungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet javnega naročila je nakup nove čistilne naprave za obdelavo izcednih voda na Odlagališču Leskovec pri Novem mestu. Nova čistilna naprava bo nadomestila obstoječo dotrajano čistilno napravo. Predmet vključuje: Dobava opreme za novo čistilno napravo izcednih vod, Odstranitev obstoječe čistilne naprave, Montaža z zagotovitvijo čim krajšega obdobja brez čiščenja, Testno obratovanje nove čistilne naprave, Zagon nove čistilne naprave za čiščenje izcednih vod.
Interne Kennung: 551615