609855-2026 - Wettbewerb
Polen – Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe – Dostawa wraz z montażem sprzętu Systemu Cyfrowej Rejestracji Rozpraw Sądowych dla sądów apelacji krakowskiej oraz w tzw. przyjaznych pokojach przesłuchań
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wraz z montażem sprzętu Systemu Cyfrowej Rejestracji Rozpraw Sądowych dla sądów apelacji krakowskiej oraz w tzw. przyjaznych pokojach przesłuchań
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wraz z montażem sprzętu Systemu Cyfrowej Rejestracji Rozpraw Sądowych dla sądów apelacji krakowskiej oraz w tzw. przyjaznych pokojach przesłuchań w podziale na dwie części zamówienia: Część 1: „Dostawa wraz z montażem sprzętu Systemu Cyfrowej Rejestracji Rozpraw Sądowych dla sądów apelacji krakowskiej”, Część 2: „Dostawa wraz z montażem sprzętu rejestrującego obraz i dźwięk w tzw. przyjaznych pokojach przesłuchań”.
Interne KennungZP.261.11.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32232000 Videokonferenzeinrichtungen, 51000000 Installation (außer Software), 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa wraz z montażem sprzętu Systemu Cyfrowej Rejestracji Rozpraw Sądowych dla sądów apelacji krakowskiej
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: a)dostawę urządzeń technicznych wraz z oprogramowaniem na potrzeby cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych, instalację, wdrożenie, uruchomienie oraz serwis gwarancyjny i wsparcie techniczne na salach niewyposażonych dotychczas w sprzęt do cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych; b) usługę wsparcia technicznego i serwisu dla sal rozpraw, wyposażonych w sprzęt do cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych dostarczony Zamawiającemu. 2. W ramach przedmiotu zamówienia wymagana jest dostawa urządzeń technicznych wraz z oprogramowaniem na potrzeby cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych, instalacja, wdrożenie, uruchomienie oraz serwis gwarancyjny następujących elementów a także dostawę kart do podpisu elektronicznego: a) Infrastruktury sal rozpraw; b) Infrastruktury podpisu elektronicznego; c) Pozostałych elementów dostawy. 3. Sprzęt powinien zapewniać kompatybilność na poziomie sprzętowym i programowym z obecnie wykorzystywanym Systemem Cyfrowej Rejestracji Przebiegu Rozpraw Sądowych. 4. .Warunkiem koniecznym udzielenia zamówienia jest przystosowanie wszelkich elementów Systemu cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw sądowych do spełniania norm dot. dostępności obiektów użyteczności publicznej dla osób niepełnosprawnych i redukcji barier architektonicznych, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp., na zasadach i trybie opisanym w Załączniku nr 8.1do SWZ – Wzorze umowy. 1) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w części. Zamawiający może zlecić Wykonawcy zamówienie w ramach prawa opcji najpóźniej w terminie do 15.12.2026 roku (termin wykonania zamówienia w opcji wynosi 180 dni licząc od dnia zgłoszenia skorzystania z prawa opcji (nie później niż do dnia 15 czerwca 2027 roku)). 2) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też skorzystanie przez Zamawiającego w prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 3) Zamówienia w ramach opcji obejmuje dostawę i wdrożenie Systemu Cyfrowej Rejestracji Rozpraw Sądowych wraz z zainstalowanym oprogramowaniem ReCourt dla 17 sal rozpraw w sądach apelacji krakowskiej, których lokalizacja zostanie wskazana podczas realizacji zamówienia objętego prawem opcji w zakresie Części nr 1. 4) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca zobowiązany będzie wykonać po uprzednim otrzymaniu pisemnego zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać i w jakim zakresie.
LosLOT-0002
TitelDostawa wraz z montażem sprzętu rejestrującego obraz i dźwięk w tzw. przyjaznych pokojach przesłuchań
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wyposażenie przyjaznego pokoju w system rejestracji obrazu i dźwięku zintegrowany z systemem ReCourt Services zwanym dalej RCS. 2. System umożliwia wielokanałową rejestrację strumieni w czasie rzeczywistym: a) Audio – z zainstalowanych mikrofonów oraz nawiązanych sesji wideokonferencyjnych, b) Video – z zainstalowanych kamer oraz nawiązanych sesji wideokonferencyjnych. c) Odtworzenia fragmentu wcześniej zarejestrowanego nagrania lub odtworzenia dowodu elektronicznego. 3. Powstałe nagranie jest kompatybilne i posiada możliwość odtworzenia na dowolnej sali rozpraw wyposażonej w system ReCourt. 4. Rozwiązanie polega na wyposażeniu Pokoju technicznego oraz Pokoju przesłuchań w wszelkie niezbędne komponenty techniczne, których ilość w szczególnych przypadkach może zostać dostosowana do wymagań użytkowników oraz uwarunkowań pomieszczeń. 5. Przez produkt równoważny dla wyspecyfikowanego przedmiotu zamówienia rozumie się produkt o parametrach i wymaganiach minimalnych wyszczególnionych (wymienionych) i określonych w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2.2 do SWZ).
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania , w zależności od potrzeb, z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp., na zasadach i trybie opisanym w Załączniku nr 8.2 do niniejszej SWZ – Wzorze umowy. 1) Zamawiający może z prawa opcji skorzystać w całości lub skorzystać w części. Zamawiający może zlecić Wykonawcy zamówienie w ramach prawa opcji najpóźniej w terminie do 15.12.2026 roku (termin wykonania zamówienia w opcji wynosi 180 dni licząc od dnia zgłoszenia skorzystania z prawa opcji (nie później niż do dnia 15 czerwca 2027 roku)). 2) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też skorzystanie przez Zamawiającego w prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 3) Zamówienia w ramach opcji obejmuje dostawę i wdrożenie Systemu Cyfrowej Rejestracji Rozpraw Sądowych wraz z zainstalowanym oprogramowaniem ReCourt dla 8 przyjaznych pokoi w zakresie Części nr 2. 4) Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca zobowiązany będzie wykonać po uprzednim otrzymaniu pisemnego zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać i w jakim zakresie.