2. Verfahren
Verfahren
Titel: UPORABA IN IZVAJANJE RAZISKAV NA OPREMI
Beschreibung: Kratki opis predmeta: Visokotehnološka oprema za izvedbo raziskav, ki se izvajajo na več odsekih IJS in je je za večjo dostopnost nameščena v prostore IJS. Ponudnik zagotavlja tudi šolanje naročnikovega osebja in vzdrževanje opreme.
Interne Kennung: JN-78024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Predmet: UPORABA IN IZVAJANJE RAZISKAV NA OPREMI
Interne Kennung: 551539
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung