2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cyfrowy urząd w twoim domu – elektroniczna administracja blisko mieszkańców i mieszkanek w Gminie Gawłuszowice
Beschreibung: Cyfrowy urząd w twoim domu – elektroniczna administracja blisko mieszkańców i mieszkanek w Gminie Gawłuszowice. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części i tym samym dopuszcza składanie ofert częściowych. Części nie mogą być dzielone przez Wykonawców, oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia określonego w części zostaną odrzucone. Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części zamówienia
Interne Kennung: IR.271.22.2026.ŁT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72310000 Datenverarbeitung, 80510000 Spezialausbildung, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 38421100 Wasserzähler, 48820000 Server, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 30233100 Computerspeichereinheiten, 48620000 Betriebssysteme, 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 30233160 Streamer-Laufwerk
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Uruchomienie e-usług publicznych poprzez modernizację i uruchomienie kluczowych Systemów wraz z mo-dernizacją infrastruktury IT
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Zad 1- IR.271.22.2026.ŁT
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72310000 Datenverarbeitung, 72263000 Software-Implementierung, 80510000 Spezialausbildung, 38421100 Wasserzähler, 51210000 Installation von Messgeräten, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48820000 Server, 48620000 Betriebssysteme, 30233100 Computerspeichereinheiten, 32420000 Netzausrüstung, 32420000 Netzausrüstung, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 72310000 Datenverarbeitung
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa urządzeń i oprogramowania do backupu danych
Interne Kennung: Zad 2- IR.271.22.2026.ŁT
Haupteinstufung (cpv): 30233100 Computerspeichereinheiten
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa komputerów
Interne Kennung: Zad 3- IR.271.22.2026.ŁT
Haupteinstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme, 30233160 Streamer-Laufwerk, 30233100 Computerspeichereinheiten, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 32420000 Netzausrüstung, 51210000 Installation von Messgeräten
609869-2026 - Competition
Poland – Software package and information systems – Cyfrowy urząd w twoim domu – elektroniczna administracja blisko mieszkańców i mieszkanek w Gminie Gawłuszowice
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: IR.271.22.2026.ŁT
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 72310000 Data-processing services, 80510000 Specialist training services, 48761000 Anti-virus software package, 38421100 Water meters, 48820000 Servers, 48730000 Security software package, 48900000 Miscellaneous software package and computer systems, 30233100 Computer storage units, 48620000 Operating systems, 30213300 Desktop computer, 30231300 Display screens, 48900000 Miscellaneous software package and computer systems, 30233160 Tape streamers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Zad 1- IR.271.22.2026.ŁT
Additional classification (cpv): 72310000 Data-processing services, 72263000 Software implementation services, 80510000 Specialist training services, 38421100 Water meters, 51210000 Installation services of measuring equipment, 48730000 Security software package, 48820000 Servers, 48620000 Operating systems, 30233100 Computer storage units, 32420000 Network equipment, 32420000 Network equipment, 48900000 Miscellaneous software package and computer systems, 72310000 Data-processing services
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Zad 2- IR.271.22.2026.ŁT
Main classification (cpv): 30233100 Computer storage units
Lot: LOT-0003
Title: Dostawa komputerów
Internal identifier: Zad 3- IR.271.22.2026.ŁT
Main classification (cpv): 48620000 Operating systems
Additional classification (cpv): 48900000 Miscellaneous software package and computer systems, 48761000 Anti-virus software package, 30213300 Desktop computer, 30231300 Display screens, 30233160 Tape streamers, 30233100 Computer storage units, 48900000 Miscellaneous software package and computer systems, 32420000 Network equipment, 51210000 Installation services of measuring equipment