2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabbix Enterprise Support
Beschreibung: Leveringen van ondersteuning voor Zabbix. Deze opdracht heeft tot doel het sluiten van een overeenkomst gedurende 4 jaar. De sluiting van deze opdracht verleent de inschrijvers geen exclusieve rechten. Belnet kan, zelfs tijdens de geldigheidsduur van de opdracht, diensten/leveringen die identiek of vergelijkbaar zijn met die welke in dit bijzonder bestek zijn beschreven, door andere ondernemers of door hun eigen diensten laten uitvoeren. In dit geval kunnen de opdrachtnemers geen enkele vorm van vergoeding eisen. Dit bijzonder bestek bepaalt het juridische, financiële en technische kader voor de betrekkingen tussen de begunstigde partijen en de opdrachtnemer tijdens de geldigheidsduur ervan.
Interne Kennung: PPP0NZ-1609/5038/2025-03-1648
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-03-1648_1