609912-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa Płynów infuzyjnych w Grupach 1-5 dla Pałuckiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Żninie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa Płynów infuzyjnych w Grupach 1-5 dla Pałuckiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Żninie
Beschreibung. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy Płynów infuzyjnych w grupach: 1-5: Grupa 1 – Płyny infuzyjne i płyny do irygacji Grupa 2 – Płyny infuzyjne Grupa 3 – Płyny infuzyjne i płyny do irygacji Grupa 4 – Płyny do żywienia pozajelitowego i dodatki do płynów infuzyjnych Grupa 5 – Zestaw dla potrzeb terapii nerkozastępczych dla Pałuckiego Centrum Zdrowia Sp. z o. o., w czasie określonym na 24 miesiące od dnia zawarcia umowy. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert na wybraną Grupę lub Grupy (1 - 5). Oferty w poszczególnych grupach muszą być pełne - kompletne. Zamawiający nie dopuszcza braku jakiejkolwiek pozycji asortymentu. 3. Szczegółowy opis potrzeb Zamawiającego tj. rodzaj, ilość asortymentu oraz wielkość opakowań leków w poszczególnych Grupach, zawiera Formularz asortymentowo-cenowy - Załącznik nr 2 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelGrupa 1 – Płyny infuzyjne i płyny do irygacji
BeschreibungSzczegółowy opis potrzeb Zamawiającego tj. rodzaj, ilość asortymentu oraz wielkość opakowań leków w poszczególnych Grupach, zawiera Formularz asortymentowo-cenowy - Załącznik nr 2 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak
LosLOT-0002
TitelGrupa 2 – Płyny infuzyjne
LosLOT-0003
TitelGrupa 3 – Płyny infuzyjne i płyny do irygacji
LosLOT-0004
TitelGrupa 4 – Płyny do żywienia pozajelitowego i dodatki do płynów infuzyjnych
LosLOT-0005
TitelGrupa 5 – Zestaw dla potrzeb terapii nerkozastępczych
609912-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Brak
Lot: LOT-0002
Title: Grupa 2 – Płyny infuzyjne
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005