2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie codebeoordeling
Beschreibung: Marktconsultatie in kader van de aanschaf van een software systeem (SaaS) ter beoordeling van door studenten ingeleverde programmeeropdrachten SAAS oplossing
Interne Kennung: 03092026
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Marktconsultatie in kader van de aanschaf van een software systeem (SaaS) ter beoordeling van door studenten ingeleverde programmeeropdrachten
Interne Kennung: 1