2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Łącko w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z terenu Gminy Łącko w 2026 roku. Zamówienie podzielone jest na trzy następujące części: CZĘŚĆ 1: Odbiór i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, CZĘŚĆ 2: Odbiór i zagospodarowanie bioodpadów, CZĘŚĆ 3: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych gromadzonych w sposób selektywny. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, tzn. wykonawca może złożyć ofertą na jedną, dwie lub wszystkie części zamówienia wskazane w pkt 2. Dalszy podział zamówienia nie jest dopuszczalny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ (w szczególności załączniki nr 2.0, 2.1, 2.2, 2.3, 3). Warunki realizacji zamówienia określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 9, 9a, 9b do SWZ (odpowiednio dla danej części zamówienia). Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. Zamawiający przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy. Zamówienie realizowane będzie na zasadach analogicznych jak przewidziane w umowie zawartej z wybranym Wykonawcą. Wartość zamówień, o których mowa w zdaniu pierwszym nie przekroczy kwoty: dla Części I – 750 000,00 zł netto dla Części II – 100 000,00 zł netto dla części III – 750 000,00 zł netto
Interne Kennung: ZGK.271.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odbiorze i zagospodarowaniu niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 z terenu nieruchomości zamieszkałych, nieruchomości, na których znajdując się domki letniskowe i inne wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, punktu przeładunkowego w Łącku (działka nr 1617/10) oraz z działki 1912/1 (obok PSZOK w Łącku). Wykonawca zobowiązany będzie również do odbioru i zagospodarowania odpadów w sytuacjach awaryjnych. Za sytuację awaryjną Zamawiający uznaje taką sytuację, której nie mógł przewidzieć, np. pożar, podrzucenie odpadów na teren gminy, powódź, itp. Wykonawca na czas realizacji umowy wyposaży nieruchomości wymienione w załączniku nr 3 do SWZ w pojemniki do gromadzenia odpadów spełniające wymogi określone w tym załączniku
Interne Kennung: CZĘŚĆ I
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór i zagospodarowanie bioodpadów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odbiorze i zagospodarowaniu bioodpadów obejmujących odpady z ogrodów (kod 20 02 01) oraz pozostałych odpadów ulegających biodegradacji, w tym odpadów kuchennych (kod 20 01 08) z terenu nieruchomości zamieszkałych, nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe i inne wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe oraz PSZOK. Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zapewni worki o poj. 120 l do selektywnej zbiórki bioodpadów, wykonane z folii półprzeźroczystej, o dużej wytrzymałości na rozrywanie, w kolorze brązowym z oznaczeniem „BIO”. Na workach powinna być nadrukowana standardowa informacja co należy, a czego nie wolno wrzucać do danego worka oraz nazwa zamawiającego wraz z telefonem: Zakład Gospodarki Komunalnej w Łącku, tel. (18) 444 55 58. Szacunkowa ilość worków: 90 000 szt. Wykonawca na czas realizacji umowy wyposaży nieruchomości wymienione w załączniku nr 3 do SWZ w pojemniki do gromadzenia odpadów spełniające wymogi określone w tym załączniku
Interne Kennung: CZĘŚĆ II
Los: LOT-0003
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych gromadzonych w sposób selektywny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odbiorze i zagospodarowaniu następujących rodzajów odpadów: 1.1 odpadów komunalnych gromadzonych w sposób selektywny w pojemnikach lub workach, obejmujących: a) szkło (kod 20 01 02, 15 01 07), b) papier i tektura (kod 20 01 01, 15 01 01), c) opakowania z tworzyw sztucznych (kod 20 01 39, 15 01 02), d) metal (kod 15 01 04, 20 01 40), e) opakowania wielomateriałowe (kod 15 01 05), z zastrzeżeniem, że odpady wymienione w ppkt 1.1 lit c) i lit d) mogą być zbierane łącznie w jednym pojemniku lub worku, f) zmieszane odpady opakowaniowe ( kod 15 01 06) 1.2 popiołów z palenisk indywidualnych (domowych) gromadzonych selektywnie w pojemnikach lub workach (kod 20 01 99), 1.3 odpadów wielkogabarytowych (kod 20 03 07), 1.4 zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (kod 20 01 35*, 20 01 36), 1.5 zużyte opony (kod 16 01 03), 1.6 odpadów pochodzących z robót budowlanych i remontowych (kod: 17 01 01, 17 01 02, 17 01 03, 17 01 07, 17 01 80, 17 02 01, 17 02 02, 17 02 03, 17 03 80, 17 04 07, 1 706 04, 17 08 02, 17 09 04, 20 03 99), 1.7 przeterminowanych leków (kod 20 01 32), 1.8 odpadów niebezpiecznych powstających w gospodarstwach domowych w tym chemikalia, zużyte baterie i akumulatory i inne (kod: 20 01 13*, 20 01 14*, 20 01 15*, 20 01 19*, 20 01 21*, 20 01 27*, 20 01 29*, 20 01 33*), 1.9 odpadów niekwalifikujących się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwach domowych w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi (kod 20 01 99), 1.10 odzież i tekstylia (kod 20 01 10, 20 01 11). Odpady odbierane będą z terenu nieruchomości zamieszkałych, nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe i inne wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, PSZOK oraz punktu przeładunkowego w Łącku (działka nr 1617/10). Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zapewni worki o poj. 120 l do selektywnej zbiórki odpadów, o których mowa w pkt 1.1 wykonane z folii półprzeźroczystej, o dużej wytrzymałości na rozrywanie: a) w kolorze zielonym z oznaczeniem „SZKŁO” – przeznaczone do selektywnej zbiórki odpadów, o których mowa w pkt 1 ppkt 1.1 lit a) b) w kolorze niebieskim z oznaczeniem „PAPIER” – przeznaczone do selektywnej zbiórki odpadów, o których mowa w pkt 1 ppkt 1.1 lit b) c) w kolorze żółtym z oznaczeniem „METALE i TWORZYWA SZTUCZNE,” – przeznaczone do selektywnej zbiórki odpadów, o których mowa w pkt 1 ppkt 1.1 lit c)-e) Na workach powinna być nadrukowana standardowa informacja co należy, a czego nie wolno wrzucać do danego worka oraz nazwa zamawiającego wraz z telefonem: Zakład Gospodarki Komunalnej w Łącku, tel. 18 444 55 58 Szacowane ilości worków: Rodzaj worka ilość w kolorze zielonym z oznaczeniem „SZKŁO ” 110 000 w kolorze niebieskim z oznaczeniem „PAPIER ” 110 000 w kolorze żółtym z oznaczeniem „METALE i TWORZYWA SZTUCZNE” 215 000 Wykonawca na czas realizacji umowy wyposaży nieruchomości wymienione w załączniku nr 3 do SWZ w pojemniki do gromadzenia odpadów spełniające wymogi określone w tym załączniku.
Interne Kennung: CZĘŚĆ III