609943-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rafała w Czerwonej Górze – Apteka Szpitalna. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo-cenowy (załącznik nr 2 SWZ).
Vorherige Bekanntmachung174177-2026
Interne KennungZP-0050-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0014
TitelZadanie nr 11
BeschreibungKosze dormia nitinolowe do usuwania kamieni
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 11
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający w okresie realizacji umowy zawartej w ramach powyższego postępowania, przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z art. 441 ust 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych. Podaną ilość przedmiotu zamówienia w poszczególnych pozycjach formularza asortymentowo-cenowego (załącznik nr 2 do SWZ) należy traktować jako ilość szacunkową na potrzeby przygotowania i przeprowadzenia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Ilość szacunkowa określona została na podstawie faktycznego zużycia za okres ostatnich 12 miesięcy (w poprzednim roku budżetowym). Zamawiający zastosuje prawo opcji w sytuacji, gdy konieczne będzie zamówienie przedmiotu zamówienia w ilości większej niż określona w formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ). Uruchomienie części objętej prawem opcji nastąpi poprzez złożenie na adres e-mail Wykonawcy przez Zamawiającego informacji o uruchomieniu opcji (załącznik nr 8 do SWZ). Zamawiającemu przysługuje prawo opcji w przypadku, gdy w okresie realizacji umowy wykorzystanie wartości całego zadania osiągnie poziom 80 %. Wartość całego zadania (danej umowy) w wyniku skorzystania z prawa opcji może maksymalnie zwiększyć się o 40% jej pierwotnej wartości. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będą wymagane.
LosLOT-0023
TitelZadanie nr 103
BeschreibungStrzykawki tuberkulinowe
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 103
LosLOT-0027
TitelZadanie nr 110
BeschreibungIgły iniekcyjne
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 110
LosLOT-0040
TitelZadanie nr 105
BeschreibungWoda do nawilżania tlenu
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 105
LosLOT-0051
TitelZadanie nr 113
BeschreibungKieliszki do leków
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 113
LosLOT-0063
TitelZadanie nr 117
BeschreibungNożyki do testów skórnych
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 117
LosLOT-0070
TitelZadanie nr 124
BeschreibungElektrody EKG
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 124
LosLOT-0071
TitelZadanie nr 167
BeschreibungPapier do urządzeń
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 167
LosLOT-0072
TitelZadanie nr 168
BeschreibungPapier ekg
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 168
LosLOT-0073
TitelZadanie nr 138
BeschreibungPistolet do biopsji stercza
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 138
LosLOT-0075
TitelZadanie nr 165
BeschreibungObwód zastawkowy do respiratora Trilogy 100
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 165
LosLOT-0083
TitelZadanie nr 185
BeschreibungKlips na nos do badań spirometrii
Interne KennungZP-0050-2026 Zadanie nr 185