See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn. "Przebudowa i remont parkingu wielopoziomowego P1 położonego na Lotnisku Chopina w Warszawie" oraz pełnienie nadzoru autorskiego podczas realizacji prac
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn. "Przebudowa i remont parkingu wielopoziomowego P1 położonego na Lotnisku Chopina w Warszawie" oraz pełnienie nadzoru autorskiego podczas realizacji prac
Vorherige Bekanntmachung: 557835-2025
Interne Kennung: 238/PN/ZP/TL/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej dla zadania pn. "Przebudowa i remont parkingu wielopoziomowego P1 położonego na Lotnisku Chopina w Warszawie" oraz pełnienie nadzoru autorskiego podczas realizacji prac.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji zgodnie z art 441 ust. 1 ustawy PZP