2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bestek 2599 Asfaltonderhoud 2027 - 2030
Beschreibung: Het werk bestaat uit 2 percelen. Het uit te voeren werk is gelegen in het onderhoudsgebied perceel 1 Rivierengebied & Stadsregio, Vallei & Veluwe van provincie Gelderland. Het uit te voeren werk is gelegen in het onderhoudsgebied perceel 2 Stedendriehoek, Achterhoek & Liemers van provincie Gelderland. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Het verwijderen en aanbrengen van markeringen; b. Het verwijderen van asfaltbeton d.m.v. frezen; c. Het aanbrengen van diverse soorten asfaltbeton; d. Het repareren van langs- en dwarsscheuren; e. Het slemmen van verhardingen; f. Het uitvoeren van bestratingswerkzaamheden; g. Het uitvoeren van grondwerkzaamheden; h. Het verrichten van bijkomende werkzaamheden; i. Het ter beschikking stellen van materieel en werknemers; j. Het treffen van tijdelijke verkeersmaatregelen; k. Emissieloos uitvoeren voor mobiele werktuigen met een vermogen minder dan 56 kW volgens bepaling 01.28 van deel 3 van dit bestek.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Rivierengebied en Stadsregio, Vallei en Veluwe
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Het verwijderen en aanbrengen van markeringen; b. Het verwijderen van asfaltbeton d.m.v. frezen; c. Het aanbrengen van diverse soorten asfaltbeton; d. Het repareren van langs- en dwarsscheuren; e. Het slemmen van verhardingen; f. Het uitvoeren van bestratingswerkzaamheden; g. Het uitvoeren van grondwerkzaamheden; h. Het verrichten van bijkomende werkzaamheden; i. Het ter beschikking stellen van materieel en werknemers; j. Het treffen van tijdelijke verkeersmaatregelen; k. Emissieloos uitvoeren voor mobiele werktuigen met een vermogen minder dan 56 kW volgens bepaling 01.28 van deel 3 van dit bestek.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Stedendriehoek, Achterhoek & Liemers