2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese Aanbesteding Printdienstverlening ROC's
Beschreibung: Stichting ROC Midden Nederland, ROC van Twente en DNA (DCTerra, Noorderpoort en Alfa-college) hebben een ieder een aflopende overeenkomst en moeten opnieuw de printdienstverlening aanbesteden. Op inkoopgebied vormen de organisaties waar mogelijk een collectief om efficiënter te kunnen inkopen, voordeel te halen uit de gezamenlijke omvang en gebruik te maken van elkaars kennis en kunde. Ook op het onderwerp 'Multifunctionals' is besloten om, met begeleiding van DocuConsult, gezamenlijk een leverancier voor de multifunctionals te selecteren en contracteren. Binnen de aanbestedende dienst gezamenlijk zijn er ruim 530 printers en MFP's operationeel. De afdrukapparatuur wordt gebruikt door alle medewerkers, gasten en studenten van de ROC's. Door middel van deze aanbesteding wenst de aanbestedende dienst deze te vervangen door vergelijkbare afdrukapparatuur waarbij er waar mogelijk optimalisatie van het machinepark wordt doorgevoerd. Voor meer informatie over de deelnemers aan deze aanbesteding kunt u de websites van de deelnemers aan dit collectief raadplegen, zie - www.rocmn.nl - www.rocvantwente.nl - www.dcterra.nl - www.noorderpoort.nl - www.alfa-college.nl
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50310000 Wartung und Reparatur von Büromaschinen
5. Los
Los: LOT-0000