2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaplanowanie i realizację kampanii dotyczącej obowiązkowego wprowadzenia Krajowego Systemu e-Faktur („KSeF”) i wsparcia przedsiębiorców w jego wdrożeniu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia, zwanym dalej „Kampanią”, jest realizacja działań komunikacyjnych dotyczących wprowadzenia obowiązkowego Krajowego Systemu e-Faktur, dalej „KSeF”, i wsparcia przedsiębiorców w jego wdrożeniu, zgodnie z PPU oraz Założeniami kampanii informacyjno-wizerunkowej dotyczącej KSeF, stanowiącymi Załącznik nr 1 do PPU i w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia, zwanym dalej „SOPZ” stanowiącym Załącznik nr 2 do PPU. 2. Realizacja Kampanii składa się z: 2.1 fazy przygotowawczej poprzedzającej rozpoczęcie Kampanii, w ramach której Zamawiający zleca ustalone działania, które mają na celu jej przygotowanie; 2.2 trzech 9-tygodniowych etapów realizacji, w których będzie prowadzona Kampania. 2.3 Ramowe określenie rodzaju i zakresu zadań i działań Wykonawcy w ramach fazy przygotowawczej oraz etapów realizacji, o których mowa w ust. 2, zawiera SOPZ, który stanowi Załącznik nr 2 do PPU. 2.4 Warunki dotyczące realizacji zamówienia, zostały określone w PPU i załącznikach do PPU.
Interne Kennung: C/694/25/BKP/B
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001