2. Verfahren
Verfahren
Titel: Programové vybavení – nákup DDNM (komerční SW) – 2026
Beschreibung: nákup komerčních licencí a služeb
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: viz. zadávací dokumentace
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72310000 Datenverarbeitung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Část 6 - Služba CAD s podporou na 3 roky
Beschreibung: Poskytnutí sw služby, a to služby CAD s podporou na 3 roky viz. bližší popis v návrhu smlouvy.
Interne Kennung: část 6
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si dle § 100 odst. 1 ZZVZ vyhradil změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku. Vyhrazená změna závazku je uvedena v návrhu smlouvy. Jedná se o ustanovení odst. 7.13 a 7.14.
Los: LOT-0004
Titel: Část 4 - Subskripce SW s podporou na 1 rok
Beschreibung: Poskytnutí SW služby, a to subskripce s podporou na 1 rok viz. bližší popis v návrhu smlouvy.
Interne Kennung: část 4
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si dle § 100 odst. 1 ZZVZ vyhradil změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku. Vyhrazená změna závazku je uvedena v návrhu smlouvy. Jedná o ustanovení odst. 7.13 a 7.14.
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 - Obnova trvalé licence s podporou na 1 rok
Beschreibung: Poskytnutí SW služby, a to obnova trvalé licence s podporou na 1 rok viz. bližší popis v návrhu smlouvy.
Interne Kennung: část 3
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - Trvalé licence s podporou na 1 rok
Beschreibung: Pořízení SW, a to trvalé licence s podporou na 1 rok viz. bližší popis v návrhu smlouvy.
Interne Kennung: Část 1
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48322000 Grafiksoftwarepaket, 48770000 Softwarepaket mit allgemeinen, Komprimierungs- und Druckdienstprogrammen, 48610000 Datenbanksysteme, 48740000 Übersetzungssoftwarepaket, 48514000 Fernzugriffssoftwarepaket, 48810000 Informationssysteme, 48620000 Betriebssysteme, 48521000 Softwarepaket für die Musik- und Tonbearbeitung, 48500000 Kommunikations- und Multimedia-Softwarepaket
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si dle § 100 odst. 1 ZZVZ vyhradil změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku. Vyhrazená změna závazku je uvedena v návrhu smlouvy. Jedná se o ustanovení odst. 5.9 a 5.10.
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - Trvalé licence s podporou na 3 roky
Beschreibung: Pořízení sw, a to trvalé licence s podporou na 3 roky viz. bližší popis v návrhu smlouvy.
Interne Kennung: část 2
Haupteinstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
Los: LOT-0005
Titel: Část 5 - Subskripce SW s podporou na 2 roky
Beschreibung: Poskytnutí sw služby, a to subskripce SW s podporou na 2 roky viz. bližší popis v návrhu smlouvy.
Interne Kennung: část 5
Los: LOT-0009
Titel: Část 9 - Subskripce SW Veeam
Beschreibung: Poskytnutí SW služby, a to subskripce SW Veeam viz. bližší popis v návrhu smlouvy.
Interne Kennung: část 9
Los: LOT-0007
Titel: Část 7 - Subskripce SW pro vývoj s podporou na 3 roky
Beschreibung: Poskytnutí služby, a to subskripce SW pro vývoj s podporou na 3 roky viz. bližší popis v návrhu smlouvy.
Interne Kennung: část 7
Los: LOT-0008
Titel: Část 8 - SW Red Hat (služba na 1 rok)
Interne Kennung: část 8