610030-2025 - Planung
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Głogów w roku 2026
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Głogów w roku 2026
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (Dz. U. z 2025 r. poz. 567 - „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego oraz szkółkarstwa i nasiennictwa do wykonania na terenie Nadleśnictwa Głogów w roku 2026.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1 - Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Bratkowice
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (Dz. U. z 2025 r. poz. 567 - „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego do wykonania na terenie Nadleśnictwa Głogów w roku 2026.
Interne KennungPakiet 1 - Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Bratkowice
Optionen
Beschreibung der OptionenW stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu). Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego.
LosLOT-0002
TitelPakiet 2 - Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Budy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (Dz. U. z 2025 r. poz. 567 - „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, zagospodarowania turystycznego do wykonania na terenie Nadleśnictwa Głogów w roku 2026. .
Interne KennungPakiet 2 - Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Budy
LosLOT-0003
TitelPakiet 3 - Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Krzywa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (Dz. U. z 2025 r. poz. 567 - „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Głogów w roku 2026.
Interne KennungPakiet 3 - Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Krzywa
LosLOT-0004
TitelPakiet 4 - Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Czarna
Interne KennungPakiet 4 - Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Czarna
LosLOT-0005
TitelPakiet 5 - Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Bór
Interne KennungPakiet 5 - Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Bór
LosLOT-0006
TitelPakiet 6 - Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Hucisko
Interne KennungPakiet 6 - Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Hucisko
LosLOT-0007
TitelPakiet 7 - Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Kłapówka
Interne KennungPakiet 7 - Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Kłapówka
LosLOT-0008
TitelPakiet 8 - Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Turza
Interne KennungPakiet 8 - Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Turza
LosLOT-0009
TitelPakiet 9 - Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Wysoka
Interne KennungPakiet 9 - Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Wysoka
LosLOT-0010
TitelPakiet 10 - Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Sokołów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (Dz. U. z 2025 r. poz. 567 - „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu szkółkarstwa i nasiennictwa, hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Głogów w roku 2026.
Interne KennungPakiet 10 - Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w leśnictwie Sokołów