2. Verfahren
Verfahren
Titel: NRC "Vaivari" nepieciešamo mēbeļu izgatavošana, piegāde, uzstādīšana
Beschreibung: Mēbeļu izgatavošana, piegāde un uzstādīšana rehabilitācijas centra NRC "Vaivari" aprīkošanai (3., 4. un 5.stāvā mūzikas rehabilitācijas terapijai, hidroterapijā, FT zālēs). NRC "Vaivari" nepieciešamo mēbeļu izgatavošana, piegāde, uzstādīšana. Iepirkums tiek dalīts daļās: 1. Mēbeļu piegāde 4.stāvam2. Mēbeļu piegāde3. Izvelkams krēsls4. Klavieru sols 5. Mēbeles 3.stāvam
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39130000 Büromöbel, 39141000 Küchenmöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile