See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fotovoltaická elektrárna Oslavany
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zhotovení díla – výstavba fotovoltaické elektrárny (FVE) podle PROJEKTU v souladu se zadávací dokumentací (dále také „dílo“). Požadavky PROJEKTU a obecné podmínky zadavatele jsou blíže upřesněny v dokumentu Zadávací dokumentace – obecné podmínky. Zadavatel neumožňuje dílčí plnění. Podrobný rozsah stavebních, které požaduje zadavatel realizovat, je blíže specifikován v PROJEKTU a v soupisu prací a výkazu výměr. Dodávkou stavby se rozumí úplné a bezvadné provedení veškerých stavebních prací a konstrukcí včetně dodávek potřebných materiálů nezbytných pro řádné dokončení provozuschopného díla, dále provedení všech činností souvisejících s dodávkou stavebních prací a konstrukcí, jejichž provedení je pro řádné dokončení díla nezbytné (např. zařízení staveniště, bezpečnostní opatření apod.) a zajištění a předání projektové dokumentace skutečného provedení díla. Podrobnosti k předmětu plnění jsou uvedeny ve smlouvě.
Interne Kennung: 1
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 09331000 Solarbatterien
5. Los
Los: LOT-0001