See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RZP-20-KS - Dostawa asortymentu jednorazowego użytku - I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia objętym niniejszym postępowaniem są „Dostawy asortymentu jednorazowego użytku I” zwane dalej „artykułami” w asortymencie i ilościach określonych w Załączniku nr 2 - Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym integralną część SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 431440-2026
Interne Kennung: RZP-20/KS/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Higiena ciała - RZP-20/KS/2026
Beschreibung: RZP-20-KS - Dostawa asortymentu jednorazowego użytku w zakresie Pakiet nr 1 - Higiena ciała
Interne Kennung: Pakiet nr 1 - Higiena ciała
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Wkłady do ssaków - RZP-20/KS/2026
Beschreibung: RZP-20-KS - Dostawa asortymentu jednorazowego użytku w zakresie Pakiet nr 2 - Wkłady do ssaków
Interne Kennung: Pakiet nr 2 - Wkłady do ssaków
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Maski i worki do resuscytacji - RZP-20/KS/2026
Beschreibung: RZP-20-KS - Dostawa asortymentu jednorazowego użytku w zakresie Pakiet nr 3 - Maski i worki do resuscytacji
Interne Kennung: Pakiet nr 3 - Maski i worki do resuscytacji
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Czujniki saturacji w technologii Masimo - RZP-20/KS/2026
Beschreibung: RZP-20-KS - Dostawa asortymentu jednorazowego użytku w zakresie Pakiet nr 4 - Czujniki saturacji w technologii Masimo
Interne Kennung: Pakiet nr 4 - Czujniki saturacji w technologii Masimo
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Akcesoria do Airvo2 - RZP-20/KS/2026
Beschreibung: RZP-20-KS - Dostawa asortymentu jednorazowego użytku w zakresie Pakiet nr 5 - Akcesoria do Airvo2
Interne Kennung: Pakiet nr 5 - Akcesoria do Airvo2
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Akcesoria do respiratora Hamilton - RZP-20/KS/2026
Beschreibung: RZP-20-KS - Dostawa asortymentu jednorazowego użytku w zakresie Pakiet nr 6 - Akcesoria do respiratora Hamilton
Interne Kennung: Pakiet nr 6 - Akcesoria do respiratora Hamilton
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - Jednoczęściowe mocowaniedo rurek Tracheotomijnych - RZP-20/KS/2026
Beschreibung: RZP-20-KS - Dostawa asortymentu jednorazowego użytku w zakresie Pakiet nr 7 - Jednoczęściowe mocowaniedo rurek Tracheotomijnych
Interne Kennung: Pakiet nr 7 - Jednoczęściowe mocowaniedo rurek Tracheotomijnych