2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa butelek, smoczków, pojemników na siarę i nakładek ochronnych do karmienia noworodków i niemowląt
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa butelek, smoczków, pojemników na siarę i nakładek ochronnych do karmienia noworodków i niemowląt z podziałem na 4 zadania: Zadanie Nr 1 – dostawa butelek, pojemników na siarę i nakładek ochronnych do karmienia noworodków, Zadanie Nr 2 – dostawa smoczków do karmienia noworodków, Zadanie Nr 3 – dostawa butelek i smoczków do karmienia niemowląt, Zadanie Nr 4 – dostawa butelek i pojemników na siarę na potrzeby Banku Mleka Kobiecego.
Interne Kennung: TZ.383.70.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie Nr 1 – dostawa butelek, pojemników na siarę i nakładek ochronnych do karmienia noworodków
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową przedmiotu zamówienia, wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia określa Załącznik Nr 2/1 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Z uwagi na charakter i specyfikę zamówienia, tj. zmieniające się faktyczne zapotrzebowanie na poszczególne pozycje w okresie realizacji zamówienia, Zamawiający w przypadku zaistnienia takiej potrzeby zastrzega sobie w ramach realizacji przedmiotu zamówienia prawo opcji ( art. 441 ustawy Pzp), tj. zakupu większej liczby niektórych pozycji asortymentowych przy równoczesnym zmniejszeniu liczby innych pozycji asortymentowych, pod warunkiem zachowania obowiązujących cen jednostkowych przedmiotu umowy i niezmienionej całkowitej wartości przedmiotu umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie Nr 2 – dostawa smoczków do karmienia noworodków
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową przedmiotu zamówienia, wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia określa Załącznik Nr 2/2 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie Nr 3 – dostawa butelek i smoczków do karmienia niemowląt
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową przedmiotu zamówienia, wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia określa Załącznik Nr 2/3 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie Nr 4 – dostawa butelek i pojemników na siarę na potrzeby Banku Mleka Kobiecego
Beschreibung: Specyfikację asortymentowo-ilościowo-cenową przedmiotu zamówienia, wymagane parametry techniczno-użytkowe oraz inne wymagania jakościowe odnoszące się do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia określa Załącznik Nr 2/4 do SWZ, który Wykonawca zobowiązany jest wypełnić i załączyć do oferty.
Interne Kennung: Zadanie Nr 4