610124-2026 - Ergebnis
Tschechien – Wartehäuschen an Bushaltestellen – Rámcová dohoda na výrobu a dodávky vybraných prvků městského mobiliáře
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na výrobu a dodávky vybraných prvků městského mobiliáře
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody s jedním dodavatelem, zejména na dodávku vybraných prvků městského mobiliáře – zastávkových přístřešků, velkokapacitních košů a zábradlí (dále jen „Prvky mobiliáře“). Předmět plnění Veřejné zakázky zahrnuje: - dodávky náhradních dílů k Prvkům mobiliáře; - Výpůjčka montážních rámů pro sestavení zastávkového přístřešku (dále jen „Montážní rámy“); - Dodávka zabudovaných skel v infopanelech a vitrínách (CLV).
Interne KennungR_02_2026_ONŘ_RD
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44212321 Wartehäuschen an Bushaltestellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928310 Sicherheitszäune, 34928320 Schutzplanken, 34928400 Stadtmobiliar, 44212320 Diverse Konstruktionen, 39221260 Ess- und Kochgeschirr, 45213300 Mit dem Transportwesen verbundene Gebäude
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928400 Stadtmobiliar, 34928310 Sicherheitszäune, 34928320 Schutzplanken, 44212320 Diverse Konstruktionen, 39221260 Ess- und Kochgeschirr, 45213300 Mit dem Transportwesen verbundene Gebäude
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si dle § 100 odst. 1 ZZVZ a § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku z Rámcové dohody, a to v rozsahu uvedeném v čl. 8 Rámcové dohody. Zadavatel si dle § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost využití vyhrazené změny závazku spočívající v prodloužení doby dodávek Prvků mobiliáře či jejich dílčích částí o dalších 12 (dvanáct) měsíců za předpokladu, že vyvstane potřeba vybavit zastávky MDH vyšším počtem Prvků mobiliáře, než bylo předpokládáno blíže viz čl. 8.2 Rámcové dohody. Zadavatel si dle § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost využití vyhrazené změny závazku spočívající v prodloužení doby dodávek náhradních dílů Prvků mobiliáře či jejich dílčích částí o dalších 12 (dvanáct) měsíců, blíže viz čl. 8.3. Rámcové dohody. Zadavatel si dle § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost využití vyhrazené změny závazku spočívající zejména ve výrobě/úpravě reklamní vitríny pro osazení digitálního zobrazovače (TV, LED) popřípadě nutné úpravě prvků mobiliáře, blíže viz čl. 8.4 Rámcové dohody. Zadavatel si dle § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny dodavatele a možnost uzavřít Rámcovou dohodu s dodavatelem, který se umístil jako další v pořadí v průběhu hodnocení nabídek v zadávacím řízení k Veřejné zakázce (tj. umístil se na místě za vybraným dodavatelem), a to v případě, kdy uzavřená Rámcová dohoda s vybraným dodavatelem bude ukončena z některého z níže uvedených důvodů, a sice: a) dohodou smluvních stran v důsledku nesplnění povinností dodavatele, b) odstoupením od Rámcové dohody z důvodů dle § 223 odst. 2 ZZVZ, c) odstoupením od Rámcové dohody kteroukoli ze smluvních stran z důvodů stanovených v Rámcové dohodě a dle příslušných ustanovení zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů (zejména § 2001 a násl. a § 2106 a násl. Občanského zákoníku), d) v případě zániku účasti některého z dodavatelů v případě společné účasti dodavatelů dle § 82 ZZVZ, e) v případě prohlášení insolvence na dodavatele, vstupu dodavatele do likvidace, vydání rozhodnutí o úpadku na dodavatele, f) v důsledku zániku dodavatele, který je právnickou osobou nebo smrtí, je-li fyzickou osobou.