2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SŁODYCZY
Beschreibung: DOSTAWA SŁODYCZY
Vorherige Bekanntmachung: 211437-2025
Interne Kennung: 23/DZZ/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15842000 Schokolade und Süßwaren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15332100 Verarbeitetes Obst, 15882000 Diätetische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001