2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, wdrożenie oraz integracja jednolitego środowiska procesowego do obsługi spraw pracowniczych wraz z usługami wspierającymi dostępność cyfrową Uniwersytetu Radomskiego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa, wdrożenie oraz integracja jednolitego środowiska procesowego do obsługi spraw pracowniczych wraz z usługami wspierającymi dostępność cyfrową Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego” podzielona na następujące Etapy: L.p. Etap 1 – Serwery Zamawiający wymaga: 001. dostawy, konfiguracji i uruchomienia 2 serwerów produkcyjnych L.p. Etap 2 – Instalacja i konfiguracja Zamawiający wymaga: 002. instalacji środowiska procesowego do obsługi spraw pracowniczych i usług wspierających dostępność cyfrową wraz z przekazaniem licencji, 003. wykonania konfiguracji uruchomieniowej, L.p. Etap 3 – Wdrożenie i szkolenia Zamawiający wymaga: 004. implementacji procesów biznesowych wskazanych w Rozdziale „Procesy realizowane w Uniwersytecie Radomskim im. Kazimierza Pułaskiego” w OPZ wraz z integracjami, 005. uruchomienia produkcyjnego środowiska procesowego do obsługi spraw pracowniczych i usług wspierających dostępność cyfrową. 006. dostarczenia Dokumentacji powykonawczej i Dokumentacji użytkowej (instrukcje) 007. przeprowadzenia szkoleń z obsługi oprogramowania – zakres rozszerzony - dla administratorów systemu w wymiarze 8 h dla każdej grupy, 008. przeprowadzenia szkoleń z obsługi oprogramowania – zakres podstawowy dla użytkowników w wymiarze 4 h dla każdej grupy.
Interne Kennung: AP-26-31u/26/E
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72265000 Software-Konfiguration, 80511000 Ausbildung des Personals, 72253200 Systemunterstützung, 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa, wdrożenie oraz integracja jednolitego środowiska procesowego do obsługi spraw pracowniczych wraz z usługami wspierającymi dostępność cyfrową Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego.
Beschreibung: „Dostawa, wdrożenie oraz integracja jednolitego środowiska procesowego do obsługi spraw pracowniczych wraz z usługami wspierającymi dostępność cyfrową Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego” podzielona na następujące Etapy: L.p. Etap 1 – Serwery Zamawiający wymaga: 001. dostawy, konfiguracji i uruchomienia 2 serwerów produkcyjnych L.p. Etap 2 – Instalacja i konfiguracja Zamawiający wymaga: 002. instalacji środowiska procesowego do obsługi spraw pracowniczych i usług wspierających dostępność cyfrową wraz z przekazaniem licencji, 003. wykonania konfiguracji uruchomieniowej, L.p. Etap 3 – Wdrożenie i szkolenia Zamawiający wymaga: 004. implementacji procesów biznesowych wskazanych w Rozdziale „Procesy realizowane w Uniwersytecie Radomskim im. Kazimierza Pułaskiego” w OPZ wraz z integracjami, 005. uruchomienia produkcyjnego środowiska procesowego do obsługi spraw pracowniczych i usług wspierających dostępność cyfrową. 006. dostarczenia Dokumentacji powykonawczej i Dokumentacji użytkowej (instrukcje) 007. przeprowadzenia szkoleń z obsługi oprogramowania – zakres rozszerzony - dla administratorów systemu w wymiarze 8 h dla każdej grupy, 008. przeprowadzenia szkoleń z obsługi oprogramowania – zakres podstawowy dla użytkowników w wymiarze 4 h dla każdej grupy.
610145-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: AP-26-31u/26/E
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72263000 Software implementation services
Additional classification (cpv): 72265000 Software configuration services, 80511000 Staff training services, 72253200 Systems support services, 48820000 Servers
5. Lot
Lot: LOT-0001