610158-2026 - Ergebnis
Niederlande – Theatersitze – Telescopische tribune tbv kleine zaal Stadstheater Arnhem
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTelescopische tribune tbv kleine zaal Stadstheater Arnhem
BeschreibungDe aanleiding voor de aanbesteding is de vernieuwbouw van het Stadstheater te Arnhem. Dit gebouw (deels gemeentelijk monument) wordt grondig vernieuwd. Om dit te kunnen realiseren zijn er verschillende aanbestedingen in de markt gezet. Naast de uitvoerende aannemer ook verschillende opdrachten tbv de benodigde theatertechniek. Musis & Stadstheater Arnhem (MSA) wil dmv deze aanbesteding een partij selecteren voor het fabriceren, leveren, monteren, installeren en volledig gebruiksklaar opleveren van een telescopische tribune ten behoeve van de kleine zaal. Voor meer informatie: zie het aanbestedingsdocument (welke een aanvulling op de aankondiging is) met bijlagen. 1
Interne Kennung4235766-05-ttr
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39111200 Theatersitze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 45421153 Installation von Einbaumöbeln
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 4235766-05-ttr
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39111200 Butacas de teatro
Clasificación adicional (cpv): 39110000 Asientos, sillas y productos conexos y piezas correspondientes, 45421153 Instalación de muebles empotrados
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1