See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŠIRITEV, NADGRADNJA IN VZDRŽEVANJE SISTEMA IZPOSOJE JAVNIH KOLES – KOLESCE V OBČINI PREBOLD
Beschreibung: ŠIRITEV, NADGRADNJA IN VZDRŽEVANJE SISTEMA IZPOSOJE JAVNIH KOLES – KOLESCE V OBČINI PREBOLD
Interne Kennung: JN-78121
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34430000 Fahrräder
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Širitev in nadgradnja sistema izposoje javnih koles v Občini Prebold
Beschreibung: Širitev in nadgradnja sistema izposoje javnih koles v Občini Prebold
Interne Kennung: 551573
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0002
Titel: Upravljanje, vzdrževanje in servisiranje sistema izposoje javnih koles v Občini Prebold
Beschreibung: Upravljanje, vzdrževanje in servisiranje sistema izposoje javnih koles v Občini Prebold
Interne Kennung: 551574
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen