2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gebieds Onderhoud Contracten (GOC) 2028+ Reeshof en Bedrijventerreinen
Beschreibung: Gemeente Tilburg nodigt marktpartijen uit voor een marktconsultatie over de toekomstige Gebieds Onderhouds Contracten (GOC) 2028+ voor de gebieden Reeshof en Bedrijventerreinen. De marktconsultatie maakt onderdeel uit van de voorbereiding van een Europese aanbesteding die naar verwachting in het eerste kwartaal van 2027 wordt gepubliceerd. Het contract betreft het beheer en onderhoud van de openbare ruimte in de gebieden Reeshof en Bedrijventerreinen van de gemeente Tilburg. De opdracht wordt naar verwachting verdeeld in twee percelen en omvat onder meer groenonderhoud, reiniging, verkeersvoorzieningen en klein civiel onderhoud. Beoogde contractduur: 4+4 jaar.
Interne Kennung: 2025_060_RUV_SR
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Gemeente Tilburg nodigt marktpartijen uit voor een marktconsultatie over de toekomstige Gebieds Onderhouds Contracten (GOC) 2028+ voor de gebieden Reeshof en Bedrijventerreinen. De marktconsultatie maakt onderdeel uit van de voorbereiding van een Europese aanbesteding die naar verwachting in het eerste kwartaal van 2027 wordt gepubliceerd.
Interne Kennung: 1