2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kamenolom Lhota Rapotina - Přemístění technologické linky – hrubé terénní úpravy a opěrné zdi
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je realizace hrubých terénních úprav pro vybudování nové technologické linky v areálu kamenolomu Lhota Rapotina a zajištění svahů provedením opěrných pilotových zdí.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111230 Baugrundverfestigungsarbeiten, 45223500 Stahlbetonkonstruktionen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: a) Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze Smlouvy o dílo, a to konkrétně upravit termíny pro provedení díla uvedených ve Smlouvě o dílo v následujících případech: - z důvodu výskytu vyšší moci dle definice uvedené ve Smlouvě o dílo, a to nejvýše o dobu jejího trvání; - z důvodu prodlení na straně Zadavatele v případech specifikovaných ve Smlouvě o dílo, a to nejdéle o dobu jeho trvání. b) Zadavatel si dále v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze Smlouvy o dílo, a to konkrétně změnit celkovou cenu díla za následujících podmínek: - cenu díla je možné po dobu trvání Smlouvy o dílo překročit v případě, že po uzavření Smlouvy o dílo dojde ke změně daňových předpisů, které budou mít prokazatelný vliv na výši ceny díla, a to zejména v případě zvýšení sazby DPH. Ke zvýšení ceny může dojít nejvýše o částku odpovídající změně daňových předpisů. V případě, že dojde ke snížení sazby DPH, bude cena díla snížena oproti nabídkové ceně, a to nejvýše o částku odpovídající změně daňových předpisů. c) Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze Smlouvy o dílo, a to konkrétně změnit rozsah předmětu díla včetně změny celkové ceny díla, a to v následujícím případě: - V případě, že od doby vyhlášení této veřejné zakázky do doby uzavření Smlouvy o dílo s vybraným dodavatelem dojde ze strany Zadavatele k provedení některých prací souvisejících s předmětem této veřejné zakázky, vyhrazuje si Zadavatel právo na změnu rozsahu předmětu díla zohledňující skutečný stav rozsahu předmětu veřejné zakázky ke dni uzavření Smlouvy o dílo s vybraným dodavatelem vč. změny celkové ceny díla.