610191-2025 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Zakup sprzętu informatycznego dla jednostek garnizonu opolskiego – część IV
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup sprzętu informatycznego dla jednostek garnizonu opolskiego – część IV
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego w ilości i asortymencie, określonym szczegółowo w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) dla danego zadania, stanowiącym załącznik do wzoru umowy, będącego integralną częścią SWZ.
Interne KennungWS-ZF.2380.60.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1- Zakup sprzętu informatycznego dla jednostek garnizonu opolskiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla zadania nr 1, stanowi załącznik do wzoru umowy, będący integralną częścią SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 - Zakup sprzętu informatycznego dla jednostek garnizonu opolskiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania biurowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla zadania nr 2, stanowi załącznik do wzoru umowy, będący integralną częścią SWZ.
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 - Zakup sprzętu informatycznego dla jednostek garnizonu opolskiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania biurowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla zadania nr 3, stanowi załącznik do wzoru umowy, będący integralną częścią SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4- Zakup sprzętu informatycznego dla jednostek garnizonu opolskiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania biurowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla zadania nr 4, stanowi załącznik do wzoru umowy, będący integralną częścią SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 30231310 Flachbildschirme
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5 - Zakup sprzętu informatycznego dla jednostek garnizonu opolskiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla zadania nr 5, stanowi załącznik do wzoru umowy, będący integralną częścią SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6 - Zakup sprzętu informatycznego dla jednostek garnizonu opolskiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania biurowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla zadania nr 6, stanowi załącznik do wzoru umowy, będący integralną częścią SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 31682530 Notstromversorgungsaggregate
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7 - Zakup sprzętu informatycznego dla jednostek garnizonu opolskiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania biurowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla zadania nr 7, stanowi załącznik do wzoru umowy, będący integralną częścią SWZ.