2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych w Gminie Komprachcice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne, z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych oraz koszy ulicznych, wyposażenie nieruchomości w pojemniki i worki do gromadzenia odpadów wskazanych w opisie zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje również wszystkie prace i obowiązki wykonawcy wymienione w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 8 do SWZ. Szczegółowy przedmiot zamówienia obejmuje: Zbiórkę i zagospodarowanie odpadów komunalnych z podziałem na: A. odbiór u źródła a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C1, b) szkło - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C2, c) zmieszane odpady opakowaniowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C3, d) papier - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C4, e) bioodpady - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C5, f) meble i inne odpady wielkogabarytowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C6, g) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C7, h) zużyte opony - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C8, B. odbiór w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) a) zmieszane odpady opakowaniowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C9, b) bioodpady - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C10, c) szkło - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C11, d) zmieszane odpady budowlane i rozbiórkowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C12, e) gruz ceglany i betonowy - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C13, f) przeterminowane leki - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C14, g) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałe w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C15, h) zużyte baterie i akumulatory - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C16, i) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (dot. również odpadu niebezpiecznego) - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C17 j) zużyte opony - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C18, k) meble i inne odpady wielkogabarytowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C19, l) odpady niebezpieczne (farby, tusze, kleje, lepiszcze, żywice, oleje, itp. oraz opakowania po nich) - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C20, m) świetlówki - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C21 n) materiały izolacyjne - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C22 o) odzież i tekstylia - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C23 p) papier - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Gminie Komprachcice. 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ. 3.3. Przedmiot zamówienia obejmuje również wszystkie prace i obowiązki wykonawcy wymienione w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 8 do SWZ. 3.4. Zamawiający zachęca potencjalnych Wykonawców do zapoznania się ze specyfiką Gminy Komprachcice, typem zabudowy, układem komunikacyjnym, lokalizacją i dostępnością miejsc, na których ustawione są pojemniki do zbierania odpadów komunalnych. Szczegółowy przedmiot zamówienia obejmuje: Zbiórkę i zagospodarowanie odpadów komunalnych z podziałem na: A. odbiór u źródła a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C1, b) szkło - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C2, c) zmieszane odpady opakowaniowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C3, d) papier - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C4, e) bioodpady - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C5, f) meble i inne odpady wielkogabarytowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C6, g) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C7, h) zużyte opony - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C8, B. odbiór w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) a) zmieszane odpady opakowaniowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C9, b) bioodpady - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C10, c) szkło - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C11, d) zmieszane odpady budowlane i rozbiórkowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C12, e) gruz ceglany i betonowy - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C13, f) przeterminowane leki - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C14, g) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałe w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C15, h) zużyte baterie i akumulatory - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C16, i) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (dot. również odpadu niebezpiecznego) - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C17 j) zużyte opony - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C18, k) meble i inne odpady wielkogabarytowe - realizowane w ramach ceny jednostkowej brutto określonej w ofercie jako: C19, l) odpady niebezpieczne (farby, tusze, kleje, lepiszcze, żywice, oleje, itp. oraz opakowania po nich) - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C20, m) świetlówki - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C21 n) materiały izolacyjne - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C22 o) odzież i tekstylia - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C23 p) papier - realizowane w ramach ceny jednostkowej określonej w ofercie jako: C24
Interne Kennung: ZP.727.11.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90533000 Verwaltung von Müllhalden