See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Čerpadla
Beschreibung: Dodávka čerpadel včetně dopravy: Část 1. – Ponorná čerpadla Flygt (počet: 2 ks) Část 2. – Ponorná čerpadla KSB (počet: 4 ks) Část 3. – Ponorná čerpadla GRUNDFOS(počet: 2 ks) Část 4. – Odstředivá čerpadla (počet: 2 ks) Část 5. – Odstředivá čerpadla – SIGMA (počet: 2 ks) Část 6. – Hadicová čerpadla BREDEL(počet: 2 ks)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43134100 Tauchpumpen
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Část 6. - Hadicová čerpadla BREDEL
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka 2 ks nových Hadicových čerpadel BREDEL
Interne Kennung: DIAMO-D350/36697/2025-6
Haupteinstufung (cpv): 42122230 Dosierpumpen
Los: LOT-0001
Titel: Část 1. – Ponorná čerpadla FLYGT
Beschreibung: Dodávka 2 ks Ponorných čerpadel FLYGT
Interne Kennung: DIAMO-D350/36697/2025-1
Los: LOT-0002
Titel: Část 2. – Ponorná čerpadla KSB
Beschreibung: Dodávka 4 ks Ponorných čerpadel KSB
Interne Kennung: DIAMO-D350/36697/2025-2
Los: LOT-0003
Titel: Část 3. - Ponorná čerpadla GRUNDFOS
Beschreibung: Dodávka 2 ks Ponorných čerpadel GRUNDFOS
Interne Kennung: DIAMO-D350/36697/2025-3
Los: LOT-0004
Titel: Část 4. – Odstředivá čerpadla
Beschreibung: Dodávka 2 ks Odstředivých čerpadel
Interne Kennung: DIAMO-D350/36697/2025-4
Haupteinstufung (cpv): 42122430 Kreiselpumpen
Los: LOT-0005
Titel: Část 5. - Odstředivá čerpadla SIGMA
Beschreibung: Dodávka 2 ks Odstředivých čerpadel SIGMA
Interne Kennung: DIAMO-D350/36697/2025-5