See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobilios darbo stotys
Beschreibung: Vilniaus rajono savivaldybės administracija numato pirkti Mobilias darbo stotis. Pirkimas finansuojamas iš savivaldybės biudžeto lėšų.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Sutarties vykdymo trukmė - 12 mėn. Apmokėjimas 30 d.