See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa na potrzeby pasażerów Executive i VIP artykułów spożywczych tj. napoi alkoholowych oraz dzierżawa kranów wraz z dostawą napoi do tych urządzeń na okres 24 miesięcy od daty podpisania umowy
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa na potrzeby pasażerów Executive i VIP artykułów spożywczych tj. napoi alkoholowych oraz dzierżawa kranów wraz z dostawą napoi do tych urządzeń na okres 24 miesięcy od daty podpisania umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 66531-2026
Interne Kennung: 424/PN/ZP/TL/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15911000 Alkoholische Getränke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15930000 Weine, 15961000 Bier
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Dostawa na potrzeby pasażerów Executive i VIP artykułów spożywczych tj. napoi alkoholowych wysokoprocentowych na okres 24 miesięcy od daty podpisania umowy
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa na potrzeby pasażerów Executive i VIP artykułów spożywczych tj. napoi alkoholowych wysokoprocentowych na okres 24 miesięcy od daty podpisania umowy
Interne Kennung: 424/PN/ZP/TL/25 - cz. 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji zgodnie z art 441 ust. 1 ustawy PZP
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Dostawa na potrzeby pasażerów Executive i VIP artykułów spożywczych tj. wina na okres 24 miesięcy od daty podpisania umowy
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa na potrzeby pasażerów Executive i VIP artykułów spożywczych tj. wina na okres 24 miesięcy od daty podpisania umowy
Interne Kennung: 424/PN/ZP/TL/25 - cz. 2
Haupteinstufung (cpv): 15930000 Weine
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Dostawa na potrzeby pasażerów Executive i VIP artykułów spożywczych tj. napoi alkoholowych oraz dzierżawa kranów wraz z dostawą napoi do tych urządzeń na okres 24 miesięcy od daty podpisania umowy
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa na potrzeby pasażerów Executive i VIP artykułów spożywczych tj. napoi alkoholowych oraz dzierżawa kranów wraz z dostawą napoi do tych urządzeń na okres 24 miesięcy od daty podpisania umowy
Interne Kennung: 424/PN/ZP/TL/25 - cz. 3