See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst: algemeen groenonderhoud 2026-2030
Beschreibung: De opdracht heeft als voorwerp het inventariseren en onderhouden van de groenzones binnen het patrimonium van Woonpunt Zennevallei (WPZ). De opdracht omvat onder meer het inventariseren en actualiseren van de aanwezige groenzones, het maaien en onderhouden van gazons en bermen, het scheren van hagen, het onderhouden van massieven, borders en verhardingen, het snoeien van heesters en bomen, het rooien van bomen, het vrijhouden van afvoergoten, het onderhouden van tuinen bij leegstaande woningen en het onderhouden van groendaken. De prestaties worden uitgevoerd op verschillende locaties binnen het patrimonium van WPZ en omvatten zowel periodieke onderhoudswerken als prestaties op afroep. De aard en de omvang van de te leveren diensten zijn op voorhand niet te bepalen. Hetzelfde geldt voor de uitvoeringstermijnen. Het gaat om een overheidsopdracht voor diensten die de vorm aanneemt van een raamovereenkomst in de zin van artikel 2, 35° van de wet van 17 juni 2016 inzake overheidsopdrachten. De raamovereenkomst wordt in principe met meerdere ondernemers gesloten volgens een cascadesysteem (zie hierna titel I.3). De opdrachten gebaseerd op de raamovereenkomst worden gegund volgens de in de raamovereenkomst gestelde voorwaarden conform artikel 43, §5, 1° van de wet van 17 juni 2016 inzake overheidsopdrachten. De opdracht wordt in uitvoering van de raamovereenkomst geplaatst door middel van deelopdrachten (bestellingen), die worden geplaatst in functie van de beschikbare budgetten, de behoeften van Woonpunt Zennevallei en de nog te bepalen prioritaire locaties. De werkelijk bestelde hoeveelheden kunnen afwijken van de hoeveelheden in de inventaris. Deze laatste zijn louter indicatief en dienen uitsluitend voor de vergelijking van de offertes. De gunning van de opdracht verleent de opdrachtnemer geen enkel recht op uitvoering van de in de inventaris vermelde hoeveelheden — niet wat het totale bestelbedrag betreft, niet wat de te bestellen hoeveelheden per post betreft, en niet wat de onderlinge verhouding tussen de posten betreft. De opdrachtnemer kan geen schadevergoeding eisen indien deze hoeveelheden niet worden bereikt. Pas bij een afzonderlijke deelopdracht verkrijgt de opdrachtnemer een effectief uitvoeringsrecht, en dit uitsluitend voor de hoeveelheden vermeld in die deelopdracht. Deze opdracht zorgt niet voor exclusiviteit. De opdrachtnemer beschikt binnen het kader van deze overheidsopdracht niet over een absolute exclusiviteit of recht op afname van zijn aangeboden diensten in het kader van de afgesloten raamovereenkomsten. De aanbesteder kan gedurende de duur van de samenwerking prestaties laten uitvoeren door andere opdrachtnemers of door eigen diensten. De opdrachtnemer kan bij toepassing van bovenstaande regels op géén enkel ogenblik aanspraak maken op enige vergoeding. De looptijd van de raamovereenkomst en de individuele percelen bedraagt 12 maanden. De raamovereenkomst wordt telkens stilzwijgend verlengd met een periode van 12 maanden, met een maximale totale looptijd van 48 maanden. Indien de aanbesteder de raamovereenkomst niet wenst te verlengen, brengt hij de opdrachtnemer hiervan uiterlijk drie maanden vóór het verstrijken van de lopende periode schriftelijk op de hoogte. De opdrachtnemer kan aan de niet-verlenging geen recht op enige schadevergoeding ontlenen. Plaats van dienstverlening: Per perceel (gemeente/stad werkingsgebied Woonpunt Zennevallei bv)
Interne Kennung: PPP0M2-260/6040/2026/087
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Groenonderhoud Halle en Pepingen
Beschreibung: Groenonderhoud Halle en Pepingen
Interne Kennung: 2026/087_1
Los: LOT-0002
Titel: Groenonderhoud Sint-Pieters-Leeuw
Beschreibung: Groenonderhoud Sint-Pieters-Leeuw
Interne Kennung: 2026/087_2
Los: LOT-0003
Titel: Groenonderhoud Beersel, Drogenbos, Linkebeek en Sint-Genesius-Rode
Beschreibung: Groenonderhoud Beersel, Drogenbos, Linkebeek en Sint-Genesius-Rode
Interne Kennung: 2026/087_3
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PPP0M2-260/6040/2026/087
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77314000 Servicios de mantenimiento de terrenos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 2026/087_1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2026/087_2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 2026/087_3