See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa utrzymania Miejsc Poboru Opłat oraz wykonywania przeglądów okresowych
Beschreibung: Przedmiotem Umowy w ramach zamówienia podstawowego jest wykonywanie w terminach i na zasadach określonych w Umowie: 1. w ramach zamówienia podstawowego: 1.1. świadczenie usług utrzymania wiat, wysp i tuneli przełazowych na każdym MPO w stanie niepogorszonym, zapewniającym bezpieczeństwo użytkowania oraz bezpieczeństwo użytkowników autostrady, a także bezpieczeństwo innych osób przebywających w obszarze MPO (zwanych dalej „usługami utrzymania”); 1.2. dokonywanie przeglądów okresowych wiat, wysp i tuneli przełazowych, a także instalacji związanych z wiatami i tunelami na terenie MPO, zgodnie z wymogami obowiązującego prawa w tym w szczególności art. 62 PB (zwanych dalej „przeglądami okresowymi”); - zwanymi dalej łącznie „Usługami”. 2. w ramach prawa opcji: 2.1. usługi tego samego rodzaju, o których mowa w pkt. 2.1.1 SWZ, z możliwością przedłużenia czasu trwania Umowy, lecz nie dłużej niż o kolejne 12 miesięcy w stosunku do terminu określonego w § 3 PPU stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Szczegółowe warunki dotyczące realizacji zamówienia zawierają Projektowane postanowienia umowy (PPU) stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ oraz Opis przedmiotu zamówienia stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 200811-2026
Interne Kennung: R.13.26.DPO.G
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63712000 Hilfstätigkeiten für den Straßenverkehr, 90620000 Schneeräumung, 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie jednostronne uprawnienie do wydłużenia czasu obowiązywania Umowy (zwane dalej „Prawem opcji”), lecz nie dłużej niż o kolejne 12 (słownie: dwanaście) miesięcy w stosunku do terminu określonego w pkt 5.1 SWZ. 2. Szczegółowe informacje zawiera SWZ.