See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku, w tym opatrunki, strzykawki, produkty biobójcze oraz inne różne urządzenia i produkty medyczne dla Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB
Beschreibung: Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku, w tym opatrunki, strzykawki, produkty biobójcze oraz inne różne urządzenia i produkty medyczne dla Wojskowego Instytutu Medycznego - PIB. Przedmiot zamówienia jest podzielony na 97 części, których szczegółowy opis zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: 37/Apteka/2026-72/ZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141220 Kanülen, 33731110 Intraokulare Linsen, 33141620 Sanitätspacks, 33141119 Kompressen, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 33741300 Handdesinfektionsmittel, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33141200 Katheter, 39512100 Laken, 33141621 Inkontinenzsätze, 33141310 Spritzen, 33192500 Reagenzgläser, 33194120 Infusionsbesteck, 33631000 Dermatika, 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation, 33198000 Krankenhausartikel aus Papier, 33199000 Medizinische Kleidung, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33171110 Anästhesiemasken, 33141642 Dränzubehör, 39500000 Textilwaren, 33731000 Kontaktlinsen, 39511100 Decken, 39224200 Bürsten, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 33141640 Dränvorrichtungen, 33721000 Rasiermesser, 35113410 Kleidung zum Schutz vor biologischen oder chemischen Mitteln, 33141240 Katheterzubehör, 33141420 Operationshandschuhe, 39514100 Handtücher, 33184100 Chirurgische Implantate, 33194220 Ausstattung für Bluttransfusion
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Produkty z tworzyw sztucznych; Do użytku szpitalnego Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Realizacja prawa opcji polegać będzie na: 1) zmianie liczby poszczególnych towarów (asortymentu) przedmiotu zamówienia w ramach dostępnego w umowie katalogu towarów (asortymentu) poprzez dowolne zamawianie przez „Zamawiającego” poszczególnych pozycji asortymentu - „Zamawiający” informuje, że określona w umowie liczba zamawianych towarów ma jedynie charakter orientacyjny, a „Zamawiającemu” przysługuje możliwość zwiększania do 100% oraz jednoczesnego zmniejszania liczby każdej pozycji asortymentowej w granicach wartości umowy (wartości pakietu), jak również niewykorzystania poszczególnych pozycji asortymentowych; 2) wydłużeniu przez „Zamawiającego” terminu obowiązywania umowy, nie dłużej jednak niż o 3 miesiące w stosunku do pierwotnego terminu, w przypadku gdy towar oraz wartość umowy (wartość pakietu) nie zostały wyczerpane. Skorzystanie przez „Zamawiającego” z prawa opcji może nastąpić w przypadku wystąpienia okoliczności polegających w szczególności na: 1) zwiększeniu się liczby pacjentów szpitala; 2) zmianie rodzaju oraz ilości wykonywanych świadczeń zdrowotnych; 3) powstaniu lub zmianie zobowiązań wynikających z zawartych przez „Zamawiającego” umów (np. z Narodowym Funduszem Zdrowia); 4) pozyskaniu lub ograniczeniu dostępnych środków finansowych. Szczegółowe informacje zawiera dokumentacja zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Kaniula. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 33141220 Kanülen
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 4
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet Nr 5
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet Nr 6
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Dreny. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 6
Haupteinstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet Nr 7
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Cewniki. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 7
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet Nr 8
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Akcesoria do drenażu. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 8
Haupteinstufung (cpv): 33141642 Dränzubehör
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet Nr 9
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Opatrunki.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet Nr 10
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet Nr 11
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet Nr 12
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Zestawy medyczne; Do użytku na salach operacyjnych. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 12
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet Nr 13
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Strzykawki. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 13
Haupteinstufung (cpv): 33141310 Spritzen
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet Nr 14
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Szpitalne wyroby papierowe, Produkty z tworzyw sztucznych; Do użytku szpitalnego. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 14
Haupteinstufung (cpv): 33198000 Krankenhausartikel aus Papier
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet Nr 15
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Produkty z tworzyw sztucznych; Do użytku szpitalnego.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet Nr 16
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet Nr 17
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Igły medyczne.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 17
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet Nr 18
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Zestawy medyczne.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet Nr 19
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Artykuły do infuzji .Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 19
Haupteinstufung (cpv): 33194120 Infusionsbesteck
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet Nr 20
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Cewniki .Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet Nr 21
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Prześcieradła; Do użytku medycznego. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 21
Haupteinstufung (cpv): 39512100 Laken
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet Nr 22
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Różne urządzenia i produkty medyczne. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 22
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet Nr 23
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet Nr 24
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Środek odkażający do rąk; Różne urządzenia i produkty medyczne.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 24
Haupteinstufung (cpv): 33741300 Handdesinfektionsmittel
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet Nr 25
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 25
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet Nr 26
Interne Kennung: Część 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet Nr 27
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Kaniula.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet Nr 28
Interne Kennung: Część 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet Nr 29
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Cewniki.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet Nr 30
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Zestawy używane w przypadku nietrzymania moczu.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 30
Haupteinstufung (cpv): 33141621 Inkontinenzsätze
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet Nr 31
Interne Kennung: Część 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet Nr 32
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet Nr 33
Interne Kennung: Część 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet Nr 34
Interne Kennung: Część 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet Nr 35
Interne Kennung: Część 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet Nr 36
Interne Kennung: Część 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet Nr 37
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Produkty lecznicze dla dermatologii.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 37
Haupteinstufung (cpv): 33631000 Dermatika
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet Nr 38
Interne Kennung: Część 38
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet Nr 39
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Odzież medyczna. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 39
Haupteinstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet Nr 40
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Opatrunki. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 40
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet Nr 41
Interne Kennung: Część 41
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet Nr 42
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Akcesoria do drenażu.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 42
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet Nr 43.1
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Wyroby do transfuzji krwi.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 43
Haupteinstufung (cpv): 33194220 Ausstattung für Bluttransfusion
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet Nr 43.2
Interne Kennung: Część 44
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet Nr 43.3
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Szczotki; Do użytku chirurgicznego. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 45
Haupteinstufung (cpv): 39224200 Bürsten
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet Nr 43.4
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Soczewki śródoczne. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 46
Haupteinstufung (cpv): 33731110 Intraokulare Linsen
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet Nr 43.5
Interne Kennung: Część 47
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet Nr 43.6
Interne Kennung: Część 48
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet Nr 43.7
Interne Kennung: Część 49
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet Nr 43.8
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Koce; Do użytku medycznego. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 50
Haupteinstufung (cpv): 39511100 Decken
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet Nr 43.9
Interne Kennung: Część 51
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet Nr 43.10
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Produkty z tworzyw sztucznych; Do użytku szpitalnego. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 52
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet Nr 43.11
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Implanty chirurgiczne.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 53
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet Nr 43.12
Interne Kennung: Część 54
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet Nr 43.13
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Akcesoria cewnikowe.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 55
Haupteinstufung (cpv): 33141240 Katheterzubehör
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet Nr 43.14
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Strzykawki.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 56
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet Nr 43.15
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 57
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet Nr 43.16
Interne Kennung: Część 58
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet Nr 43.17
Interne Kennung: Część 59
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet Nr 43.18
Interne Kennung: Część 60
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet Nr 43.19
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Odzież medyczna; Do użytku na salach operacyjnych. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 61
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet Nr 43.20
Interne Kennung: Część 62
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet Nr 43.21
Interne Kennung: Część 63
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet Nr 43.22
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Artykuły do infuzji. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 64
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet Nr 43.23
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Zestawy medyczne. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 65
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet Nr 43.24
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Soczewki kontaktowe . Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 66
Haupteinstufung (cpv): 33731000 Kontaktlinsen
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet Nr 43.25
Interne Kennung: Część 67
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet Nr 43.26
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Przyrządy do anestezji i resuscytacji. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 68
Haupteinstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet Nr 43.27
Interne Kennung: Część 69
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet Nr 43.28
Interne Kennung: Część 70
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet Nr 43.29
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Rękawice chirurgiczne. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 71
Haupteinstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet Nr 43.30
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Igły medyczne. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 72
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet Nr 43.31
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Implanty chirurgiczne. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 73
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet Nr 43.32
Interne Kennung: Część 74
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet Nr 43.33
Interne Kennung: Część 75
Los: LOT-0077
Titel: Pakiet Nr 43.34
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Odzież ochrony biologicznej i chemicznej. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 76
Haupteinstufung (cpv): 35113410 Kleidung zum Schutz vor biologischen oder chemischen Mitteln
Los: LOT-0078
Titel: Pakiet Nr 43.35
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Probówki. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 77
Haupteinstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser
Los: LOT-0079
Titel: Pakiet Nr 43.36
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Golarki. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 78
Haupteinstufung (cpv): 33721000 Rasiermesser
Los: LOT-0080
Titel: Pakiet Nr 43.37
Interne Kennung: Część 79
Los: LOT-0081
Titel: Pakiet Nr 43.38
Interne Kennung: Część 80
Los: LOT-0082
Titel: Pakiet Nr 43.39
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Akcesoria cewnikowe. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 81
Los: LOT-0083
Titel: Pakiet Nr 43.40
Interne Kennung: Część 82
Los: LOT-0084
Titel: Pakiet Nr 43.41
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Wyroby włókiennicze; Do użytku medycznego. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 83
Haupteinstufung (cpv): 39500000 Textilwaren
Los: LOT-0085
Titel: Pakiet Nr 43.42
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Kompresy.Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 84
Haupteinstufung (cpv): 33141119 Kompressen
Los: LOT-0086
Titel: Pakiet Nr 43.43
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Maski do anestezji. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 85
Haupteinstufung (cpv): 33171110 Anästhesiemasken
Los: LOT-0087
Titel: Pakiet Nr 43.44
Interne Kennung: Część 86
Los: LOT-0088
Titel: Pakiet Nr 43.45
Interne Kennung: Część 87
Los: LOT-0089
Titel: Pakiet Nr 43.46
Interne Kennung: Część 88
Los: LOT-0090
Titel: Pakiet Nr 43.47
Interne Kennung: Część 89
Los: LOT-0091
Titel: Pakiet Nr 43.48
Interne Kennung: Część 90
Los: LOT-0092
Titel: Pakiet Nr 43.49
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Ręczniki. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 91
Haupteinstufung (cpv): 39514100 Handtücher
Los: LOT-0093
Titel: Pakiet Nr 43.50
Interne Kennung: Część 92
Los: LOT-0094
Titel: Pakiet Nr 43.51
Interne Kennung: Część 93
Los: LOT-0095
Titel: Pakiet Nr 43.52
Interne Kennung: Część 94
Los: LOT-0096
Titel: Pakiet Nr 43.53
Beschreibung: Dostawa następującego towaru:Zestawy medyczne;Do użytku na salach operacyjnych. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 95
Los: LOT-0097
Titel: Pakiet Nr 43.54
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Różne urządzenia i produkty medyczne. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 96
Los: LOT-0098
Titel: Pakiet Nr 43.55
Beschreibung: Dostawa następującego towaru: Soczewki kontaktowe. Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
Interne Kennung: Część 97