2. Verfahren
Verfahren
Titel: Umowa ramowa nr 2 w zakresie Systemu Ochrony Technicznej (SOT), Systemu Sygnalizacji Pożarowej (SSP) oraz ogrodzeń
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest zawarcie Umowy ramowej nr 2 w zakresie Systemu Ochrony Technicznej (SOT), Systemu Sygnalizacji Pożarowej (SSP) oraz ogrodzeń. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Części II SWZ Program Funkcjonalno – Użytkowy (P-FU). 3. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji w rozumieniu w art. 441 Ustawy na etapie Zamówienia wykonawczego 4. Nazwy i kody Wspólnego Słownika Zamówień: 45000000-7, 3512000-1, 45220000-5, 45300000-0, 45310000-3, 45311000-0, 45314000-1, 45316000-5, 45317000-2, 71320000-7, 80511000-9, 80531200-7. 5. Każdorazowo, we wszystkich przypadkach, w których Zamawiający opisując przedmiot Zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 Ustawy, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, jeżeli pozwolą one uzyskać cechy lub parametry nie gorsze niż przywołane. Powyższe oznacza, że Wykonawca może zastosować rozwiązania opisane przez Zamawiającego „lub równoważne”. 6. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 Ustawy (na etapie postępowania o udzielenie Zamówienia wykonawczego), że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.
Interne Kennung: 2026/WNP-0228
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 w związku z art. 376 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r., poz. 793 t.j.).
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest zawarcie Umowy ramowej nr 2 w zakresie Systemu Ochrony Technicznej (SOT), Systemu Sygnalizacji Pożarowej (SSP) oraz ogrodzeń.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowanie praw opcji w rozumieniu w art. 441 ustawy.